سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
با حکم دکتر عباسیانفر، مدیرعامل پارس مینو منصوب شد.

 صبح امروز  30 خرداد ماه در مراسمی،آقای مهندس وحید هوشنگ نژاد با صدورحکمی از سوی دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به سمت مدیریت عامل شرکت پارس مینو منصوب شد.


 صبح امروز  30 خرداد ماه در مراسمی،آقای مهندس وحید هوشنگ نژاد با صدورحکمی از سوی دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزداکان به سمت مدیریت عامل شرکت پارس مینو منصوب شد.

دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در حکم انتصاب مدیرعامل جدید شرکت پارس مینو، ضمن تشریح چالش های پیش روی شرکت، ده مأموریت ویژه و کلیدی را برای آقای مهندس هوشنگ نژاد ترسیم کرد.

متن این حکم بدین شرح می باشد:

باسمه تعالی

جناب آقای مهندس وحید هوشنگ نژاد

با استعانت از درگاه حضرت باری تعالی و تکیه بر تجربه ی ارزشمند، تخصص و توانمندی  های ارزنده تان در تولید و مدیریت بهره وری؛ حضرتعالی را به سمت مدیریت عامل شرکت صنعتی پارس مینو منصوب می نمایم.

شایسته است در این مسیر با بهره گیری از نیروی انسانی جوان و مستعد در سطوح مدیریت ها و کشف و جذب نخبگان جوان و شناسایی افراد توانمند، به منظور ارتقای اهداف و کادرسازی آینده ی شرکت، با دقت نظر عمل نموده و علاوه بر این،  استاندارد سازی نیروی انسانی از حیث کیفی و کمی و استقرار نظام تشویق مطابق عملکرد پرسنل را به همراه چابک سازی و اصلاح ساختار سازمانی شرکت، در همه حال مدنظر قرار دهید.

بی تردید تقویت حسابرسی داخلی و نظارت سیستمی بر فرآیند تولید از ابتدا تا محصول نهایی، از مولفه هایی است که منجر به شکوفایی هر چه بهتر شرکت خواهد شد و توجه جدی به آن از الزامات مورد نظر است.

کاهش هزینه ی تمام شده ی محصولات،  کاهش ضایعات، ارتقای کمی و کیفی و تنوع در محصولات، چهار اصل مهم در تولید است که امید می رود ضمن توجه جدی به آنها، در تعیین تکلیف خطوط و پروژه های بلاتکلیف و دارایی های غیر مولد نیز  اهتمام ویژه ای را مصروف دارید.

 موفقیت روز افزون شما را از درگاه خداوند منان خواستارم.

 

علیرضاعباسیانفر

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

(گروه صنعتی مینو)

 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 خرداد 1397
تعداد بازدید : 983

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت