سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت: مینو به عنوان یک برند؛ افتخار ملی است

 روز دوشنبه مورخ هشتم مرداد ماه جاری ابراهیم رضایی بابادی مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور استان ها به همراه نادر میرشکار ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از شرکت صنایع غذایی مینو شرق بازدید به عمل آورد.


 

به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، روز دوشنبه مورخ هشتم مرداد ماه جاری ابراهیم رضایی بابادی مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور استان ها به همراه نادر میرشکار ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از شرکت صنایع غذایی مینو شرق بازدید به عمل آورد.

ابراهیم رضایی بابادی مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور استان ها، از مینو به عنوان یک برند، افتخار ملی نام برد و با توجه به وضعیت  موجود کشور و تحریم ها  اظهار امیدواری کرد که مشکلات با چاره اندیشی وتدابیر لازم مرتفع گردد ایشان از زحمات مدیر عامل ومسئولین گروه مینو در جهت اشتغال در این استان تقدیر وتشکر نمود.

همچنین در ابتدای این بازدید، میهمانان در محل دفتر مهندس لطفیان مدیر عامل شرکت حضور یافتند. در این نشست، لطفیان ضمن خیر مقدم به میهمانان به معرفی شرکت اقتصادی وخود کفایی آزادگان وزیر مجموعه های آن پرداخت و در خصوص وضعیت شرکت صنایع غذایی مینو شرق در گذشته و حال توضیحات لازم را ارئه و به معرفی تولیدات شرکت بویژه محصولات فراسودمند پروبیوتیک پرداخت واشاره ای نیز به وضعیت اقتصادی موجود کشور و مشکلات تامین مواد اولیه از جمله آرد و روغن داشتند.

در ادامه رضایی بابادی مشاور وزیر وریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان به همراه لطفیان مدیر عامل و مهتدی مشاور اجرایی شرکت از خطوط تولید شرکت بازدید نمودند .
 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : شنبه 13 مرداد 1397
تعداد بازدید : 858

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت