سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
مهندس صداقت زاده خبر داد: «مینو»قند مایع طعم دار تولید می کند

 در دومین روز از نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران، مهندس صداقت زاده مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس در غرفه مینو حضور یافت.


 به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در حاشیه دومین روز از نمایشگاه بین المللی شیرینی و شکلات ایران، مهندس صداقت زاده مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو فارس با حضور در غرفه مینو با اشاره به تولید دو محصول جدید در شرکت مینو فارس گفت: شرکت مینو فارس برنامه مفصلی را برای حضور در نمایشگاه امسال در نظر گرفته بود که بتواند محصولات خود را به شکل بهتر و برجسته تری عرضه کند؛ به همین منظور با بخش بازاریابی گروه هماهنگی هایی بعمل آمد تا امکاناتی فراهم شود که ما بتوانیم در نمایشگاه امسال حضور بهتر و پر رنگ تری نسبت به نمایشگاه های سال های قبل داشته باشیم. ما در این نمایشگاه قصد عرضه دو محصول جدید خود را داشتیم که متاسفانه به دلایلی نتوانستیم این محصولات را به نمایشگاه برسانیم. یک محصول قند مایع طعم دار بود با طعم های زنجبیلی، زعفرانی و سایر طعم هایی که مورد پسند مصرف کنندگان است و همچنین محصول دیگری که با مشارکت شرکت مینو شرق در حال ساخت آن هستیم و محصولی است تماماً خرما شبیه به تافی خرمایی که در حال نهایی کردن مراحل تولید این محصول هستیم.

مهندس صداقت زاده در ادامه به افزایش تولید پفک در کارخانه شیراز اشاره کرد و گفت: ما با توجه به امکاناتی که در اختیار داریم در بحث افزایش بهره وری اهتمام ویژه ای داشته ایم که در نتیجه آن، موفق شدیم در خط پفک، حداکثر توناژ را تثبیت کنیم. در بحث بسته بندی شیره خرما نیز با تغییراتی که روی خط انجام دادیم و دستگاه های جدیدی که امسال خریداری کردیم، ظرفیت بسته بندی این محصول افزایش چشمگیری یافت به شکلی که الان تولید ما نسبت به سفارشاتی که بازار تقاضا می دهد، جلوتراست و این موضوع نقش بسزایی در تحویل به موقع محصول و پایبندی به تعهدات شرکت داشته است.

مدیرعامل شرکت مینو فارس با اشاره به برنامه های آتی شرکت، از راه اندازی خط تولید پاپ کورن نام برد و گفت: با مطالعه ای که در خط تولید پفک داشتیم، متوجه شدیم ظرفیت بسته بندی در این خط بالاست و این امکان وجود دارد که بتوانیم از دستگاه بسته بندی، استفاده های بیشتری داشته باشیم؛ در نتیجه با استناد به تحقیقات واحد بازاریابی بر روی بازار و محصولاتی که قابلیت تولید دارند، مذاکراتی را برای راه اندازی خط پاپ کورن انجام دادیم. خط پاپ کورن تقریباً در مراحل نهایی ساخت است و ان شاالله از اواسط مهر ماه نصب و راه اندازی خواهد شد و به عنوان یک محصول جدید، برای اولین بار در مینو تولید و به بازار ارایه خواهد شد.

 مهندس صداقت زاده در پایان، به شرایط حاکم بر اقتصاد و بازار کشور و تاثیر آن بر تامین مواد اولیه اشاره کرد و گفت: در تامین مواد بسته بندی محصولاتی مانند پفک و مشتقات خرما با مشکلات عدیده ای مواجه شده ایم که باعث شده در محصولات وابسته به خرما دو بار افزایش قیمت داشته باشیم؛ و بالطبع این امر بر میزان فروش و سفارشات ما تاثیر مخربی داشته است؛ متاسفانه تا زمانی که بازار از لحاظ شرایط اقتصادی به ثبات نرسد این تنش ها ادامه دارد که می بایست با برنامه ریزی و تلاش بیشتر این شرایط را مدیریت کنیم.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : دوشنبه 26 شهريور 1397
تعداد بازدید : 683

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت