سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان


اخبار
گروه صنعتی مینو کارخانه قند فسا را خریداری کرد

گروه صنعتی مینو؛ کارخانه قند فسا با قدمت ترین شرکت تولید قند و شکر ایران و بزرگترین کارخانه ی تولید قند و شکر جنوب غرب کشور را به مساحت 189 هزار و 225 متر مربع و همچنین مزرعه صغاد به مساحت 213 هکتار را خریداری کرد.

  ادامه اخبار ...

25 تیر؛ زمان برگزاری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

بنابر آگهی دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه در روزنامه اطلاعات و همچنین سامانه کدال، مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان برای سال (دوره) مالی منتهی به 1398/12/29، در ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 25 تیر ماه سال جاری در مجتمع شهید باهنر واقع در خیابان فیضییه تهران برگزار خواهد شد.

  ادامه اخبار ...

سود 8 برابری شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان نسبت به سال مالی 97

صبح امروز رئیس و نایب رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با جمعی از آزادگان کشور دیدار و گفتگو کردند.

  ادامه اخبار ...

معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران: برخورد قانونی مناسب با متخلفان غپینو صورت گرفت

محمود گودرزی، معاون بازار بورس اوراق بهادار تهران در گفت و گو با صدای بورس با بیان این مطلب که در جریان عرضه سهام یک ریالی نماد غپینو در روز شنبه، سوم خردادماه تخلف صورت گرفته بود، گفت: با متخلفان برخورد قانونی صورت گرفت و ضمن مسدود شدن دسترسی آنها، با کارگزاری متخلف نیز برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر: شخصا تمام مسئولیت جابجایی سهام را بعهده میگیرم

 در مورد اقدام اخیر یعنی جایگزینی سهام موسسه پیام آزادگان در شرکت صنعتی مینو با سهام شرکت اقتصادی وخودکفایی آزادگان و منافع و مزایای آن به عرض می رسانم، اینجانب شخصا تمام مسئولیت این موضوع را بعهده میگیرم و یقین دارم این اقدام فقط و فقط جهت حفظ منافع سهامداران محترم بوده و شک و تردیدی در درست بودن آن ندارم و نه تنها تحلیل گران بزرک بازار سرمایه آنرا ستوده اند بلکه در آینده نزدیک ما و شما به این تصمیم حکیمانه افتخار خواهیم کرد.

  ادامه اخبار ...

بیانیه مهم گروه صنعتی مینو در حمایت از سهامداران خود

روابط عمومی گروه صنعتی مینو سهامی عام با انتشار اطلاعیه ای ضمن محکوم کردن اقدامات صورت گرفته توسط فرصت طلبان و دلالان بورسی در جریان باز شدن نماد شرکت صنعتی پارس مینو (غپینو) در روز شنبه سوم خردادماه، اعلام کرد که این گروه در مراجع قضایی از اخلاگران نظام اقتصادی بازار سرمایه و بازیگردانان این صحنه کثیف در فضای رسانه ای که به دنبال کسب منافع نامشروع هستند ،طرح شکایت خواهد نمود و تا حصول نتیجه و ایفای حقوق سهامداران خود از هیچ کوششی فروگذار نخواهد کرد.

  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر : اصلاح ساختار سهامداری شرکت یک ضرورت اجتناب‌ناپذیر است

دکتر علیرضا عباسیانفر در گفتگوی زنده ی ویدئویی که به صورت زنده ساعت ۲۲ شب یکشنبه چهارم خردادماه از آپارات پخش شد، ضمن اشاره به این موضوع که از بدو تآسیس شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان صددرصد سهام به جامعه آزادگان سرافراز تخصیص یافته به اهمیت صیانت از سهام شرکت پرداخت و ضرورت قرار گرفتن سهامدار عمده در کنار این شرکت جهت مدیریت هیجانات بازار بورس را یادآور شد و گفت: وجود سهامدار عمده امین در کنار شرکت یک راهبرد بسیار درست است.


  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر: برای حفظ ارزش سهام خود محکوم به توسعه و سرمایه گذاری های جدید هستیم

پس از پایان یافتن مجمع عمومی فوق العاده، نشستی با حضور دکتر عباسیانفر و اعضای محترم هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و همچنین 10 نفر از وکلای سهامدار شرکت که به نمایندگی از سهامداران سراسر کشور در مجمع عمومی فوق العاده حضور پیدا کرده بودند برگزار گردید. در این جلسه دکتر عباسیانفر به تشریح مسائل مختلف شرکت و تبیین برنامه های آتی پرداخت.   

  ادامه اخبار ...

تصویب افزایش 40 درصدی نماد خودکفا

صبح امروز مجمع عمومی فوق العاده شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با توجه به مجوز افزایش سرمایه شماره DPM-IOP-98A-117 مورخ  1398/12/06 سازمان بورس و اوراق بهادار و با انتشار آگهی در روزنامه اطلاعات به شماره 27531، چاپ 24 فروردین ماه سال جاری و با رعایت کامل پروتکل های ستاد ملی مبارزه با کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار برگزار شد.

  ادامه اخبار ...

آنچه در مجمع شرکت پارس مینو اتفاق افتاد: افزایش 426 درصدی نماد غپینو

مجمع عمومی فوق العاده شرکت صنعتی پارس مینو با توجه به مجوز افزایش سرمایه به شماره مجوز DPM-IOP-98A-131، مورخ 1398/12/17 و بر اساس آگهی منتشره در سامانه کدال در تاریخ1399/01/23 و همچنین انتشار آگهی در روزنامه اطلاعات در خصوص دعوت به مجمع عمومی فوق العاده و همچنین با رعایت کامل پروتکل های ستاد ملی مبارزه با کرونا و سازمان بورس و اوراق بهادار در تاریخ 2 اردیبهشت ماه سالجاری با دستورجلسه تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمایه 426 درصدی برگزار شد.

 

 

  ادامه اخبار ...

بازدید مدیرعامل گروه صنعتی مینو از شرکت مینو فارس

دکتر علیرضا عباسیانفر مدیرعامل گروه صنعتی در سفری یکروزه به شیراز به بررسی ظرفیت های شرکت صنایع غذایی مینو فارس به منظوراجرای طرح های توسعه ای در این شرکت پرداخت.

  ادامه اخبار ...

معارفه مدیر عامل شرکت صنایع غذایی مینو شرق با حضور دکتر عباسیانفر در زاهدان

صبح امروز در مراسمی با حضور دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، مهندس ایلخانی مدیرعامل جدید شرکت صنایع غذایی مینو شرق معارفه شد.

 

  ادامه اخبار ...

گام بزرگ گروه صنعتی مینو در مقابله با ویروس کرونا

گروه صنعتی مینو با هدف حفظ سلامت همکاران، امنیت بهداشت جامعه و صیانت ازمصرف کنندگان وفادار خود، پروتکل های بهداشتی مطابق با استاندارهای WHO و ستاد مقابله با کرونا، اقدامات پیشگیرانه ای را در بالاترین سطح بهداشتی در دستور کار قرار داد.

 

  ادامه اخبار ...

اطلاعیه شماره یک مجمع عمومی فوق العاده دهم اردیبهشت ماه 1399

روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با صدور اطلاعیه ای از عموم سهامداران عزیز و نمایندگان محترم آنها خواست که با تکمیل فرم وکالتنامه ی مجمع فوق العاده و ارسال آن به شرکت، مقدمات برگزاری مجمع فوق العاده ی افزایش سرمایه 40 درصدی را که دهم اردیبهشت ماه در تهران برگزار خواهد شد فراهم نمایند.

  ادامه اخبار ...

دهم اردیبهشت زمان افزایش 40 درصدی نماد خودکفا از محل سود انباشته

به موجب آگهی منتشر شده در روزنامه اطلاعات به شماره 27531، چاپ 24 فروردین ماه سال جاری مبنی بر دعوت از صاحبان سهام ، مجمع عمومی فوق العاده شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان(سهامی عام) با دستور جلسه افزایش سرمایه 40 درصدی از محل سود انباشته و اصلاح ماده مربوطه در اساسنامه، راس ساعت 10:00 صبح روز چهارشنبه مورخ  دهم اردیبهشت ماه سالجاری برگزار خواهد شد.

 

 

  ادامه اخبار ...

دکتر عباسیانفر : ذخیره ی مواد اولیه امسال نسبت به سال گذشته 60 درصد افزایش داشته است

روز گذشته دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان از طریق ارتباط ویدئویی به صورت زنده با سهامداران شرکت به گفتگو پرداخت. در این گفتگوی زنده که ساعت 17 عصر سه شنبه و به مدت 120 دقیقه انجام گرفت، دکتر عباسیانفر به تشریح وضعیت و عملکرد شرکت در سال مالی 1398، موضوع مجمع عمومی فوق العاده و اقدامات مختلف صورت گرفته در حوزه ی تامین مواد اولیه، سود دهی شرکت ها، ارزش سهام، سرمایه گذاری، توسعه ی خطوط تولید و افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی شرکت ها پرداخت.

 

  ادامه اخبار ...

ابلاغ دستورالعمل مقابله با ویروس کرونا به شرکت های گروه صنعتی

دکتر عباسیانفر مدیر عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان پس از برگزاری جلسات تبادل نظر با مدیران عامل شرکتهای زیرمجموعه گروه در راستای بررسی و ارزیابی شرایط حاکم بر اقتصاد و امنیت بهداشت جامعه و لزوم تهیه مقدمات جهت حضور کارکنان در محل کار و تصمیم گیری در مورد وضعیت تولید و فروش گروه، دستورالعمل 12 ماده ای را به شرکت های زیرمجموعه ابلاغ کرد.

  ادامه اخبار ...

مدیر عامل شرکت صنایع غذایی مینو شرق منصوب شد

صبح امروز طی مراسمی با حضور دکتر علیرضا عباسیانفر مدیر عامل گروه و مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی مینو، با صدور حکمی از سوی دکتر عباسیانفر، مهندس ایلخانی به سمت مدیریت عاملی شرکت صنایع غذایی مینو شرق منصوب شد. 

 

  ادامه اخبار ...

مدیر عامل شرکت صتایع غذایی مینو کاسپین منصوب شد

صبح امروز با حضور دکتر علیرضا عباسیانفر مدیر عامل گروه و مدیران عامل شرکت های زیر مجموعه گروه صنعتی مینو  مهندس لطفیان طی حکمی از سوی دکتر عباسیانفر به سمت مدیریت عامل شرکت صنایع غذایی مینو کاسپین منصوب شد.  

  ادامه اخبار ...

انتصاب مدیر حسابرسی داخلی هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان

مدیر حسابرسی داخلی هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان در مراسمی با حضور آقای باقری معاونت اقتصادی و امور مجامع شرکتهای هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، دکتر ترک زاده دبیرکل انجمن حسابرسان داخلی ایران، دکتر غلامرضایی مدیر مرکز آموزش سازمان حسابرسی کشور و انجمن حسابرسان خبره ایران، دکتر فرخ و دکتر گلچین پور حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت های گروه و همچنین مدیران عامل و مدیران مالی شرکتهای گروه صنعتی مینو در راستای انتصاب مدیر حسابرسی داخلی هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان در ساختمان ساندوز برگزار گردید.

  ادامه اخبار ...

صفحه 1 از 8اولين   قبلي   [1]  2  3  4  5  6  7  8  بعدي   آخرين   

اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
آدرس پست الکترونیک :
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت