سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
انتصاب مدیرعامل جدید قاسم ایران؛ کریمی جایگزین قدری شد.

 ظهر امروز در حکمی از سوی مهندس نعمت پرور مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، مهندس وحید کریمی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت قاسم ایران، یکی از بزرگترین شرکت های صنعت پخش کشور منصوب شد.

 

 

 

 

ظهر امروز در حکمی از سوی مهندس نعمت پرور مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، مهندس وحید کریمی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت قاسم ایران، یکی از بزرگترین شرکت های صنعت پخش کشور منصوب شد.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در جلسه معارفه مدیرعامل جدید شرکت قاسم ایران، مهندس نعمت پرور مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان طی سخنانی با بیان اهمیت جایگاه و نقش شرکت قاسم ایران در چرخش چرخ های صنعتی گروه صنعتی مینو، گفت: بی شک قاسم ایران از کلیدی ترین بخش های هلدینگ است و در جایگاه موتور محرکه ی گروه، بر تولید، خرید، مغروض شدن و تعالی و پیشرفت و کمیت و کیفیت تولید نقش مهمی دارد و از این رو باید با فرایندهای حرفه ای شرایطی را به وجود آورد که این شرکت نقش و جایگاه پیشرو خود را حفظ، تثبیت و تعالی ببخشد.

مهندس نعمت پرور در ادامه به تاثیرات فضای برون سازمانی و درون سازمانی بر شرکت های تولیدی و پخش اشاره کرد و گفت: سه مساله درون سازمانی، مشکلات درون کشوری و مسایل و اتفاقات برون مرزی و بین المللی بر میزان فعالیت و خروجی اقتصادی هر شرکتی نقش دارد که با بررسی این مسایل می توان نتیجه گرفت که شرکت قاسم ایران با وجود داشتن بدنه کارشناسی و ساختار قدرتمند و با سابقه ای که دارد متاسفانه به خاطر رکود اقتصادی حاکم بر کشور و ضعف شدید بوجود آمده در چرخش نقدینگی از یک سو و مشکلات بین المللی موجود نتوانسته است آن گونه که در شان این غول بزرگ صنعت پخش است، عمل کند که می بایست در این زمینه راهبردهای جدی و کاربردی مطلوب تری اتخاذ شود.


مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با اشاره به زحمات بی شائبه و خستگی ناپذیر مهندس قدری در تصدی شرکت قاسم ایران، ادامه داد: مهندس قدری فردی بود که در زمان اداره شرکت خرمدره با کوهی از مشکلات روبرو بود و توانست با تدابیر مدبرانه ی خود این شرکت را به جایگاه مطلوبی برساند و پس از آن با اصرار و تقاضای ما مدیرعاملی قاسم ایران را پذیرفت تا این شبکه ی بزرگ پخش را نیز ارتقا ببخشد و در این زمینه زحمات و تلاش های زیادی را انجام داد. زحمات ایشان به هیچ عنوان از دید مجموعه پنهان نیست.

مهندس نعمت پرور در ادامه به مدیرعامل جدید شرکت قاسم ایران اشاره کرد و گفت: مهندس وحید کریمی از مدیران کار کشته و پرتلاش حوزه ی پخش و فروش کشور است که سابقه ی درخشانی در این زمینه دارد. این سابقه را اگر به توان ارتباطی و روابط عمومی بالای ایشان گره بزنیم می توانیم امیدوار باشیم که روزهای پر شکوهی را برای این شرکت رقم بزنیم. بی شک شناختی که ایشان از حوزه ی پخش دارند و همت ستودنی که در پرسنل قاسم ایران وجود دارد می تواند یک جریان قدرتمند را برای این شرکت به حرکت درآورد.

اولویت اصلی، افزایش فروش محصولات مینو

در ادامه دکتر رضایی رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در سخنانی به نقش و جایگاه شرکت قاسم ایران در صنعت پخش کشور اشاره کرد و گفت: این شرکت از ظرفیت های لجستیکی بسیار ارزشمندی برخوردار است و می بایست با بهره مندی از تمام امکانات و پتانسل های آن جایگاهی در خور شان این شرکت در صنعت پخش بوجود آید.

رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با اشاره به نقش مستقیم فروش محصولات در تحرک و پویایی تمام شرکت های وابسته به گروه صنعتی مینو گفت: اولویت اصلی ما افزایش فروش محصولات مینو و تولیدات شرکت های گروه می باشد؛ در این زمینه تلاش های خوبی صورت گرفته است؛ اما راضی نیستیم. باید قاسم به عنوان موتور محرکه هلدینگ، شتاب بیشتری داشته باشد.

دکتر رضایی با بیان این مطلب که نیروی انسانی تربیت شده در شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان یک سرمایه اساسی است گفت: بی شک ما اجازه نخواهیم داد که نیروهای ارزنده ای همچون مهندس قدری که کوله باری از تجربه را دارند از مجموعه خارج شوند و از ایشان در جایگاهی دیگر بهره خواهیم برد.

رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ادامه داد: از پرسنل و تیم کارشناسی و مدیریتی قاسم ایران می خواهیم که با تمام وجود در این شرایط خاص و پیچیده ی اقتصادی با تمام توان زیر چتر مدیریتی جدید هدف متعالی شرکت را با قوت و قدرت پی بگیرند و از هر همتی که لازم است کوتاهی نکنند.

انتخاب جدید حسن فهم، درایت و تدبیر مهندس نعمت پرور مدیرعامل گروه را نشان می دهد.

مهندس قدری مدیرعامل سابق شرکت قاسم ایران نیز در مراسم انتصاب مدیرعامل جدید، به نقش کلیدی و اثر گذار مهندس نعمت پرور مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان اشاره کرد و گفت: انتخاب مهندس کریمی به عنوان مدیرعامل جدید قاسم ایران حسن فهم، درایت و تدبیر مهندس نعمت پرور مدیرعامل گروه را نشان می دهد؛ چرا که آقای کریمی فردی توانمند است. انصافا مهندس نعمت پرور، نعمت مجموعه است و این انتخاب درایت ویژه ایشان را نشان می دهد.

مدیرعامل سابق شرکت قاسم ایران در ادامه به تلاش های شبانه روزی تیم پرکار شرکت اشاره کرد و گفت: با تمام وجود دوستان از خود مایه گذاشتند تا شرکت به سلامت از بحران خارج شود و رشد قابل توجهی در عملکرد این شرکت دیده می شود.

مهندس قدری ادامه داد: شرایط حاکم بر اقتصاد و وجود مشکلات مربوط به نقدینگی در کل کشور که متاسفانه همه گیر شده است، این شرکت را نیز تحت شعاع قرار داده است و ما با تمام توان تلاش کردیم تا بتوانیم با برقراری یک مدیریت تعاملی، این فضا را مدیریت کنیم.

مدیرعامل سابق شرکت قاسم ایران ادامه داد: با توان و استعداد خوبی که از پرسنل شرکت سراغ دارم معتقدم که به زودی با روی کار آمدن مدیریت جدید، روزهای پر رونق و بسیار خوبی در انتظار شرکت قاسم ایران خواهد بود.

قاسم ایران، اژدهای خفته ی صنعت پخش

در این جلسه مهندس کریمی مدیرعامل جدید شرکت قاسم ایران در سخنانی با بیان اینکه من هم از جنس آزادگانم، گفت: خدمت به جامعه آزادگان برای اینجانب یک لطف بزرگ الهی است؛ هم برادرانم رنج کشیده ی اسارت در دوران ستم شاهی بوده اند و هم یکی از دامادهایم آزاده هستند و رنج معیشت و درد اشتغال فرزندانشان را درک می کنم و امیدوارم در این شرکت به گونه ای کار کنم که خدمت گذار خوبی برای این آزادگان سرافراز باشم.

مدیرعامل جدید شرکت قاسم ایران ادامه داد: این شرکت توان لجستیکی بسیار بالایی دارد؛ می توان ادعا کرد که ظرفیت این شرکت با هیچ شرکتی در حوزه ی پخش قابل مقایسه نیست؛ از این رو باید با برنامه ریزی های هدفمند و به تحرک وا داشتن پتانسیل های بی نظیر موجود، این شرکت را به جایگاه طلایی در صنعت پخش برسانیم.

مهندس کریمی ادامه داد: بنده در معادلات حوزه ی پخش همیشه اعتقاد داشته و دارم که شرکت های دارای پتانسیل و زیرساخت های لازم در حوزه ی پخش، اژدهای خاموش هستند و می توان با برنامه ریزی های هدفمند این قدرت بی نظیر را به صحنه ی کارآیی و تعالی رساند.

مدیرعامل جدید شرکت قاسم ایران به مهندس قدری مدیرعامل سابق اشاره کرد و گفت: در جلسات متعدد جناب مهندس قدری را ملاقات می کردم و می توان از نوع برخورد، تلاش ها و صفا و صمیمیت و صداقش ایمان آورد و شهادت می دهم که ایشان فردی مصمم و پرکار در عین حال صادق و پرتلاش بود و بی شک در این مسیر پر تلاطم اقتصادی باید به صورت بهینه از تجربیات و استعداد ارزشمند ایشان بهره گرفت.

در پایان، محمدی عضو هیات مدیره شرکت قاسم ایران در سخنانی کوتاه به تغییر مدیریت این شرکت اشاره کرد و گفت: ما تمام تلاشمان را کردیم تا برای مهندس قدری سربازان صادق و پرکاری باشیم و از این پس نیز تمام تلاشمان را برای خدمت صادقانه به شرکت زیر چتر فرماندهی جدید به کار خواهیم گرفت.

گفتنی است مهندس وحید کریمی متولد سال 1345 می باشد. از سوابق کاری ایشان می توان به مدیرعاملی و عضویت در هیات مدیره شرکت های پخش البرز و نفیس پرشین طی سال های 1384 تا 1391 اشاره کرد.

علاوه بر این، مهندس کریمی در سمت مدیرعاملی و عضویت هیات مدیره شرکت های آذین تجارت آرمان، گروه صنعتی پارس، شرکت کیوان، شرکت تکنو صنایع، سازمان املاک و مستغلات بنیاد 15 خرداد، شرکت رویال الکتریک و شرکت بازرگانی طریق، حضور داشته است.

 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : دوشنبه 20 آذر 1396
تعداد بازدید : 1576

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت