سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
بازدید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از مینو شرق

جهاندیده مدیرکل کار و رفاه اجتماعی استان، به همراه جمعی از معاونین این اداره در محل کارخانه حضور یافتند و از خطوط تولید، آزمایشگاه، کارگاه های فنی، خانه بهداشت کارگری و سالن ورزشی شرکت  بازدید نمودند.
 

جهاندیده مدیر کل کار و رفاه اجتماعی استان، به همراه جمعی از معاونین این اداره در محل کارخانه حضور یافتند و از خطوط تولید، آزمایشگاه، کارگاه های فنی، خانه بهداشت کارگری و سالن ورزشی شرکت  بازدید نمودند.


شایان ذکر است در این بازدید مهدی گرگیچ مشاور اجتماعی و محسن مهتدی مشاور اجرایی شرکت، میهمانان و مدیریت را همراهی کردند. در این بازدید، مهندس لطفیان مدیرعامل شرکت توضیحاتی در ارتباط با روند تولید، نوع محصولات وفعالیت های صورت پذیرفته در این مجموعه ارائه کرد.

در پایان این بازدید مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ضمن ابراز خرسندی از این بازدید بویژه رعایت موازین بهداشتی و ایمنی توسط این شرکت، از زحمات گروه صنعتی مینو در جهت ایجاد اشتغال در استان قدردانی نموده و شرکت مینو شرق را به عنوان نمادی از وحدت در استان بر شمرد.

 

در حاشه این بازدید، جهاندیده مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، استفاده از تسهیلات اشتغال فراگیر از محل بودجه های استانی برای سرمایه در گردش و طرح های توسعه را یادآوری نمود و همچنین استفاده از مزایای طرح کارورزی و فارغ التحصیلان دانشگاهی را مطرح کرد.

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 آبان 1396
تعداد بازدید : 689


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت