سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
با حضور دکتر رضایی در پارس مینو صورت گرفت: تقدیر از مدیران و کارگران «مینو» به پاس کسب دو نشان ملی

عصر امروز دکتر رضایی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با حضور در شرکت پارس مینو از مدیران و کارگران این شرکت به پاس تلاش های خستگی ناپذیر و کسب جایزه نشان شایسته ملی و مدال ویژه اعتماد مشتری تقدیر کرد.

 

 

 

 

عصر امروز دکتر رضایی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با حضور در شرکت پارس مینو از مدیران و کارگران این شرکت به پاس تلاش های خستگی ناپذیر و کسب جایزه نشان شایسته ملی و مدال ویژه اعتماد مشتری تقدیر کرد.

در این بازدید سرزده و سرشار از صمیمت، دکتر رضایی به جایگاه و عظمت بالای برند مینو در داخل و خارج از کشور اشاره کرد و گفت: «مینو» نه فقط یک برند داخلی، بلکه یک نشان و هویت ملی در فرا مرزهاست؛ نشانی با عظمت که توانسته است بیش از 6 دهه، همچنان جایگاه خود را حفظ و روند تعالی و پیشرفت را بپیماید.

رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با مهم دانستن اصل کیفیت و مشتری داری در رقابت های سالم اقتصادی، گفت: بی شک کسب نشان شایسته ملی و مدال ویژه اعتماد مشتری صرفاً به خاطر شایستگی های تلاشگران گروه صنعتی مینو است و این موفقیت با کار و تلاش مضاعف میسر شده است، از این رو برخود لازم دانستیم تا با حضور در جمع تلاشگران این صنعت، قدردان زحمات شما باشیم.

دکتر رضایی ادامه داد: حفظ شان و تعالی برند مینو برای همگان از واجبات است؛ چرا که این نام و نشان با تلاش و همت کارگران و زحمت کشانی میسر شده است که بسیاری از آنها امروز در میان ما نیستند، اما خروجی زحمات و تلاش های آنان  محسوس و قابل لمس است. 

رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان نشان شایسته ملی و مدال ویژه اعتماد مشتری را سرمایه های بزرگی برای گروه صنعتی مینو ارزیابی کرد و گفت: از امروز وظیفه ی من و شما بسیار سنگین تر از دیروز شده است و با این نشان های با ارزش مشتریان و خریداران محصولات مینو از این گروه صنعتی انتظارات بیشتری دارند؛ از این رو باید تلاش ها را بیشتر و همت ها را مضاعف تر کنیم.

در این دیدار مهندس ساغریچی طی سخنانی به ارائه گزارشی از روند کسب این جوایز کرد و گفت: در دهه ی شصت ما بر علیه شرکتی در اروپای شرقی که برند مینو را با طراحی و بسته بندی های آن کپی برداری کرده بود اقامه ی دعوا کردیم و تولید مشابه محصولات مینو در برخی کشورهای عربی با نام و نشان های مشابه نیز به کرات مشاهده شده است و این بدان معناست که محصولات مینو در خارج از کشور نیز خریداران متعددی را دارد و آنچنان از آنها استقبال شده است که برند و طراحی ما را کپی برداری می کنند تا به منفعت مالی برسند.

مدیرعامل پارس مینو ادامه داد: ما باید در همه حال شکرگزار خدا باشیم و با تمام وجود از این قبیل موفقیت های به دست آمده حراست کنیم.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : شنبه 4 آذر 1396
تعداد بازدید : 656


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت