سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
60 سال همراهی با مردم افتخار ماست/ اهدای نشـان عالی مشـتری مداری به «مینو»

 شب گذشته در آیین دومین دوره از اهدای نشان مدیران مشتری مدار، تندیس ویژه ی این دوره، به شرکت صنعتی «مینو» خرمدره اهدا شد.

 

 

 

 

شب گذشته در آیین دومین دوره از اهدای نشان مدیران مشتری مدار، تندیس ویژه ی این دوره، به شرکت صنعتی «مینو» خرمدره اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، دومین اجلاس سراسری رهبران مشتری مدار با هدف انتخاب محبوب ترین برند یک دهه ی اخیر، با مشارکت مجلس شورای اسلامی، وزارت صنعت، معدن و تجارت، شورای عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی  و شهرداری تهران شب گذشته در سالن همایش های بین المللی مرکز اسناد و کتابخانه ملی تهران با حضور مقامات کشوری  برگزار شد و در نهایت تندیس ویژه رهبران مشتری مدار به شرکت مینو اهدا شد.

 

بر پایه این گزارش، هدف از برپایی این اجلاس توجه به سیاست های ابلاغی برنامه ششـم توسعه مبنی بر اجرای نقشـه راه تحول نظام استانداردسازی کشور و در راستای سیاست های کلان دولت در راستای اقتصاد مقاومتی بود.

در این اجلاس، شرکت های مختلف صنعـتی، تجاری و خدماتی از سراسرکـشور از نظر مشـتری مداری مورد ممیزی و ارزیابی قرار گرفتند و شرکـت های برتر موفق به دریافت نشـان عالی مشـتری مداری شدند.

مطابق با آیین نامه داخلی این اجلاس، ویژگی های مدیران مشتری مدار، شناخت درست مشتری، ایجاد اهمیت در سازمان جهت مشتری مداری، خدمت به مشتری، احترام برای مشتری، احساس برنده شدن در مردم، بهره مندی از توان  مردم به عنوان مانع اظهارات مخرب، افزایش ظرفیت انتقاد پذیری سازمان، هدایت مردم برای ارائه انتقادات سازنده، پاسخگویی سریع و صریح به انتقاد سازنده مردم و تمایل به قبول اشتباه از جمله مولفه های داوران بود که عملکرد شرکت ها در بحث مشتری مداری از ممیزی آنها عبور کرد.

 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : دوشنبه 20 آذر 1396
تعداد بازدید : 647


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت