سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
رییس انستیتو تحقیقات تغذیه صنایع غذایی ایران: مینو شرق، پیش گام در تولید محصولات فراسودمند

 دکتر حسینی رییس انستیتو تحقیقات تغذیه ایران و ریاست بورد صنایع غذایی وزارت بهداشت، روز گذشته در بازدید از شرکت صنایع غذایی مینو شرق از تولید محصولات فراسودمند با استفاده از دانش روز تقدیر به عمل آورد.

 

 دکتر حسینی رییس انستیتو تحقیقات تغذیه ایران و ریاست بورد صنایع غذایی وزارت بهداشت، روز گذشته در بازدید از شرکت صنایع غذایی مینو شرق از تولید محصولات فراسودمند با استفاده از دانش روز تقدیر به عمل آورد.

در این بازدید که با حضور جمعی از مسئولان وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی استان سیستان و بلوچستان به عمل آمد، دکتر حسینی گفت: در این مجموعه تولیدی، محصولات فراسودمند ارزشمندی با استفاده از دانش و تکنولوژی روز تولید می شوند و می توان گفت شرکت مینو در زمینه تولید محصولات سودمند از پیشگامان این حوزه می باشد.

رییس بورد صنایع غذایی وزارت بهداشت با اشاره به مشکل اقتصادی و اشتغال زایی در کشور گفت: امروز تولید به منزله یک جهاد است و اقدامات گروه صنعتی مینو در جهت ایجاد اشتغال به ویژه در استان محروم سیستان و بلوچستان قابل تقدیر و قدردانی است.

در این دیدار، دکتر شهرکی مدیر گروه تغذیه دانشگاه علوم پزشکی استان سیستان و بلوچستان ضمن قدردانی از اقدامات صورت گرفته در شرکت مینو، خواستار راه اندازی رشته های تحصیلی مرتبط با صنایع غذایی در دانشگاه علوم پزشکی سیستان و بلوچستان و تقویت ارتباط صنعت با دانشگاه شد.

در پایان این دیدار، مهندس لطفیان مدیرعامل صنا یع غذایی مینو شرق با اشاره به نوع محصولات تولیدی در این شرکت گفت: رسالت گروه صنعتی مینو و شرکت مینو شرق تولید محصولات سلامت محور است و در این راستا امیدواریم با بهره مندی از جایگاه و توان علمی دانشگاه در بُعد تولید محصولات پروبیوتیک، گام های مهمی در حفظ سلامت جامعه برداریم.

مدیرعامل شرکت مینو شرق گزارش کاملی از تولید انواع محصولات فراسودمند و فعالیت های صورت گرفته در مجموعه آزمایشگاهی این شرکت نیز ارایه داد.

 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 13 دي 1396
تعداد بازدید : 1217


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت