سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
با داوری 7500 متخصص و از بین 2 هزار شرکت؛ پارس مینو، شرکت برتر در «بهره وری سودآور» شد.

 نهمین دوره از جشنواره ملی بهره وری با هدف اشاعه فرهنگ مدیریت بهره‌وری و کمک به افزایش توان رقابت‌پذیری بنگاه‌های اقتصادی و قدردانی از بهره‌ورترین مدیران ارشد شرکت‌های ایرانی برگزار شد و در بخش بهره وری سودآور شرکت پارس مینو به عنوان شرکت برتر انتخاب شد.


نهمین دوره از جشنواره ملی بهره وری با هدف اشاعه فرهنگ مدیریت بهره‌وری و کمک به افزایش توان رقابت‌پذیری بنگاه‌های اقتصادی و قدردانی از بهره‌ورترین مدیران ارشد شرکت‌های ایرانی برگزار شد و در بخش بهره وری سودآور شرکت پارس مینو به عنوان شرکت برتر انتخاب شد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در این جشنواره که با حضور مدیران ارشد اقتصادی کشور و مدیران بخش خصوصی برگزار شد، عملکرد بهره وری شرکت پارس مینو بین سالهای 90 تا 95 مورد بررسی و ممیزی هیات علمی جشنواره متشکل از اساتید برجسته ی دانشگاه و کارشناسان و صاحب نظران اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و سازمان ملی بهره وری کشور قرار گرفت و مهندس ساغریچی مدیرعامل شذکت پارس مینو به عنوان یکی از مدیران توانمند و کارآزموده ی گروه صنعتی مینو لوح تقدیر و تندیس شرکت برتر در بهره وری را دریافت کرد.

بر پایه این گزارش  این جشنواره درراستای کمک به تحقق مفاد برنامه‌های توسعه در حوزه بهره‌وری و تحقق چشم انداز ۲۰ ساله نظام و با هدف اشاعه فرهنگ مدیریت بهره‌وری و کمک به افزایش توان رقابت‌پذیری بنگاه‌های اقتصادی و قدردانی از بهره‌ورترین مدیران ارشد شرکت‌های ایرانی، هر ساله برگزار می‌شود.

فرشید شکرخدایی رئیس کارگروه رقابت اتاق ایران و دبیر جشنواره ملی بهره وری ایران در این رابطه گفت: مراسم نهمین مسابقه ملی بهره‌وری با ارزیابی شاخص های بهره وری بیش از 2 هزار شرکت انجام شد؛ در این دوره، پس از مشخص شدن نامزدهای هر صنعت، با توجه به فرآیند داوری این مسابقه از تاریخ 12 الی 18 دی‌ماه توسط بیش از 7500داور که از متخصصین صنعت مربوطه است به‌ صورت آنلاین انجام‌ شد..

وی ادامه داد: تاکنون بهره وری بیش از 6 هزار بنگاه اقتصادی در قالب 40 صنعت در این جشنواره مورد بررسی قرار گرفت.

 

رئیس کارگروه رقابت اتاق ایران ادامه داد:‌ برپایی این جشنواره اهدافی نظیر توسعه نظام جامع سنجش و اندازه‌گیری بهره‌وری مد نظر قرار داشته و طی 8 دوره گذشته اندازه گیری شاخص های بهره وری به صورت رایگان انجام شده و شرکت‌ها توانسته‌اند که میزان بهره‌وری خود را با دیگر رقبای خود و میانگین صنعت مورد بررسی و ارزیابی قرار دهند. این جشنواره تمرکز ویژه‌ای بر روی عملکردهای شرکت‌های بخش خصوصی داشته و به هیچ عنوان به حوزه بهره‌وری شرکت‌های دولتی ورود پیدا نمی‌کند.

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : سه شنبه 26 دي 1396
تعداد بازدید : 698


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت