سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
دو افتخار بزرگ برای گروه صنعتی مینو در دهمین جشنواره علوم و صنایع غذایی ایران؛

 

مینو شرق برنده ی دو جایزه دکتر هدایت و دکتر شهاب شد


برگزیدگان دهمین جشنواره علوم و صنایع غذایی (جایزه علمی دکتر هدایت) و نهمین جشنواره شهاب (R&D های برتر صنعت غذا) با بررسی، تحقیق و اعلام نظر کارشناسان و صاحب نظرانی از اساتید برجسته ی دانشکده ی علوم و صنایع غذایی، مرکز همکاری های فن آوری و نوآوری ریاست جمهوری، وزارت صنعت، معدن و تجارت، وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران، انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور و انجمن علوم و صنایع غذایی ایران انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفتند.

در این جشنواره ها که فقط 8 شرکت موفق شدند از ممیزی های علمی آن عبور کنند، شرکت صنایع غذایی مینو شرق به عنوان یکی از شرکت های برتر تولید کننده صنایع غذایی از بین تمامی شرکت های تولید کننده مواد غذایی کشور موفق به  کسب تندیس دکتر هدایت در دهمین دوره از این جشنواره ی سالانه شد. همچنین مینو شرق تندیس شهاب را به عنوان شرکت برتر در ارتباط با  ارتقای کیفیت و ارائه ی محصولات فراسودمند در نهمین جشنواره شهاب (R&D های برتر صنعت غذا) کسب کرد تا با دریافت این دو تندیس به مهندس لطفیان، برگ های زرینی بر کلکسیون افتخارات گروه صنعتی مینو بیفزاید.

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان،  در این آیین که با حضور جمعی از مدیران، متخصصان و پیشکسوتان بخش های مختلف صنایع غذایی کشور همراه بود، شرکت صنایع غذایی مینو شرق موفق به کسب تندیس هدایت به عنوان معتبرترین تندیس صنایع غذایی ایران به انتخاب وزارت خانه و نهادهای رسمی ارزیاب کشور شد و از هفت شرکت دیگر تقدیر و تشکر به عمل آمد.

همچنین در جشنواره شهاب نیز شرکت مینو شرق موفق به کسب نهمین تندیس شهاب به پاس ارتقای سطح کیفی تولیدات و نقاط قوت در حوزه تحقیق وتوسعه شد.

جشنواره علوم صنایع غذایی ایران 10 سال است که به پاس خدمات مرحوم دکتر حبیب الله هدایت و همایش R&D های برتر در صنعت غذا 9 سال است که به پاس شادروان دکتر شهاب واعظ زاده در ترویج علوم و صنایع غذایی برگزار می شود.

گفتنی است دکتر حسینی رییس انستیتو تحقیقات تغذیه ایران و ریاست بورد صنایع غذایی وزارت بهداشت به همراه هیاتی از شورای علمی جشنواره، 13 دی ماه با حضور در زاهدان از نزدیک به بررسی میدانی عملکرد شرکت مینو شرق پرداختند که در نهایت نتیجه ی این تحقیقات منتج به کسب نشان ملی دکتر هدایت شد.

لینک خبر بازدید هیات علمی جشنواره از شرکت صنایع غذایی مینو شرق (اینجا کلیک کنید)

 


 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : شنبه 28 بهمن 1396
تعداد بازدید : 957


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت