سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
مهندس ساغری چی در گفت و گو با 20:30 / بسته بندی آدامس های خارجی در کارگاه های زیرزمینی

 مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو از قاچاق بی رویه آدامس به کشور خبر داد و گفت : متاسفانه این محصول را از چین وارد کشور می کنند و با بسته بندی در کارگاه های زیرزمینی به نام ادامس آمریکایی به فروش می رسانند.

مهندس ساغری چی در حاشیه مراسم زنگ ورزش کارگران در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما با  بیان اینکه این کارخانه توانایی تولید نیاز مصرف داخل کشور را دارد به تعطیلی بخشی از خطوط تولیدی آدامس در این شرکت اشاره کرد و گفت : علت اینکه این کارخانه نمی تواند از تمام ظرفیت خود استفاده کند واردات سالانه بیش از 4 میلیارد دلار آدامس از خارج است.

وی قاچاق آدامس و شکلات را از موانع اصلی رونق این صنعت در کشور دانست و افزود : برای حمایت از کالای ایرانی باید موانع پیش روی آن برطرف شود.

مهندس ساغری چی با بیان اینکه واردات بی رویه آدامس ، شکلات ، اسنک ، ویفر و بیسکویت از مبادی غیررسمی سلامت مردم را نیز به خطر می اندازد از مسئولان ذیربط خواست با مراجعه به بازارچه نوروزخان و بازارجمهوری از فروش این نوع محصولات قاچاق بازدید کنند.

وی گفت : در حالی که شرکت صنعتی پارس مینو توانایی تولید روزانه 200 تن انواع محصولات را دارد متاسفانه فقط 100 تن تولید می کند.

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : دوشنبه 10 ارديبهشت 1397
تعداد بازدید : 594


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت