سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
مینو خرمدره بار دیگر خوش درخشید؛ کسب نشان کارآفرین نمونه

 در آیین بیست و نهمین جشنواره امتنان از الگوهای برتر کار و تولید زنجان و دوازدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر، تندیس و لوح یادبود کارآفرین برتر به مهندس قلندرلکی مدیرعامل شرکت صنعتی مینو خرمدره اهدا شد.


در این جشنواره که در سالن همایش های اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان زنجان برگزار شد، شرکت مینو خرمدره موفق شد از بین بیش از 300 شرکت کاندیدای دریافت این نشان، در جایگاه برترین شرکت کارآفرین استانی قرار گیرد.

در لوح یادبود این جشنواره که خطاب به مهندس قلندرلکی صادر شده، آمده است: کارآفرینی نقشی اساسی در توسعه و ایجاد فرصت های نو در عرصه ی کار و تولید دارد که یکی از بهترین نتایج اقتصادی آن اشتغال زایی است و بی شک جنابعالی و همکاران محترم شرکت مینو از بهترین های این عرصه هستید. اکنون که با عنایت ایزد متعال و براساس نتایج داوری های انجام شده توانسته اید عنوان کارآفرین برتر استانی را در دوازدهمین جشنواره کارآفرینان برتر سال 96 کسب نمایید؛ بر خود فرض دانسته ضمن تبریک این موفقیت، از زحمات شما تشکر نمایم. امید است در راستای توسعه ی کارآفرینی و اشتغال زایی و تجلی کسب و کارهای نوآورانه چون گذشته سرآمد و پیشتاز بوده و با اندیشه های ناب و خلاق، زمینه ساز توسعه ی پایدار و فراگیر استان باشید.

در این مراسم با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، استاندار و دیگر مسوولان از مدیر عامل شرکت مینو خرمدره و پنج مدیرعامل نمونه استانی در بخش های مختلف تقدیر به عمل آمد. 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : دوشنبه 17 ارديبهشت 1397
تعداد بازدید : 597


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت