سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
با حکم دکتر عباسیانفر: دکتر مشایخ مدیرعامل شوکوپارس شد

 صبح امروز چهارشنبه ۱۸ مهر ماه سال جاری در مراسمی با حضور مدیران عامل شرکت های تولیدی گروه و مدیران داخلی شرکت شوکوپارس، دکتر مشایخ که تا پیش از این مدیر تولید شرکت صنعتی پارس مینو بود، به سمت مدیریت عامل شرکت شوکوپارس منصوب شد.


   صبح امروز چهارشنبه ۱۸ مهر ماه سال جاری در مراسمی با حضور مدیران عامل شرکت های تولیدی گروه و مدیران داخلی شرکت شوکوپارس، مهندس مشایخ که تا پیش از این مدیر تولید شرکت صنعتی پارس مینو بود، به سمت مدیریت عامل شرکت شوکوپارس منصوب شد.

دکتر عباسیانفر در حکم انتصاب مدیرعامل جدید شرکت شوکوپارس با اشاره به سابقه ی تاریخی این شرکت در صنعت شیرینی و شکلات ایران، خواستار ارتقای جایگاه این شرکت در بین تولید کنندگان صنعت شیرینی و شکلات ایران شد.

  متن حکم انتصاب مهندس علی مشایخ مدیرعامل جدید شرکت شوکوپارس بدین شرح است:

باسمه تعالی

جناب آقای دکتر علی مشایخ

با استعانت از درگاه حضرت باری تعالی و با تکیه بر تجربه ی ارزشمند، تخصص و توانمندی های ارزنده تان در حوزه های مختلف تولید، جنابعالی را به سمت مدیریت عامل شرکت شوکوپارس منصوب می نمایم.

انتظار می رود با توجه به جایگاه و قدمت تاریخی شرکت شوکوپارس در صنعت شیرینی و شکلات ایران، تمام تلاش خود را صرف تعالی و رساندن این شرکت به جایگاه واقعی اش نمایید.

در این مسیر، می بایست با بهره گیری از نیروی انسانی جوان و مستعد در سطوح مدیریت ها، کشف و جذب نخبگان جوان و شناسایی افراد توانمند به منظور ارتقای اهداف و کادرسازی آینده ی شرکت، با دقت نظر عمل نموده و علاوه براین، استاندارد سازی نیروی انسانی از حیث کیفی و کمی و استقرار نظام تشویق مطابق عملکرد پرسنل را به همراه چابک سازی و اصلاح ساختار سازمانی شرکت در همه حال مدنظر قرار دهید.

بی تردید تقویت حسابرسی داخلی و نظارت سیستمی بر فرآیند تولید از ابتدا تا محصول نهایی از مولفه هایی است که منجر به شکوفایی هر چه بهتر شرکت خواهد شد و توجه جدی به آن، از الزامات مورد نظر است.

کاهش هزینه ی تمام شده ی محصولات، کاهش ضایعات، ارتقای کمی و کیفی و تنوع در محصولات، چهار اصل مهم در تولید است که امید می رود ضمن توجه جدی به آنها، در تعیین تکلیف خطوط و پروژه های بلاتکلیف و دارایی های غیر مولد نیز اهتمام ویژه ای را مصروف دارید.

 موفقیت روز افزون شما را از درگاه خداوند منان خواستارم.

علیرضا عباسیانفر

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

(گروه صنعتی مینو) 

 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 مهر 1397
تعداد بازدید : 920


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت