سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
همزمان با روز جهانی نابینایان صورت گرفت / تجلیل از نابینای همکار، در شرکت صنایع غذایی مینو شرق

 به مناسبت 23 مهر روز جهانی نابینایان در مراسمی با حضور مهندس لطفیان مدیرعامل و تعدادی از مسئولین وکارکنان شرکت صنایع غذایی مینو شرق از افشین براهویی، روشندل شاغل در این شرکت تجلیل بعمل آمد.


به مناسبت 23 مهر روز جهانی نابینایان در مراسمی با حضور مهندس لطفیان مدیرعامل و تعدادی از مسئولین وکارکنان شرکت صنایع غذایی مینو شرق از افشین براهویی، روشندل شاغل در این شرکت تجلیل بعمل آمد.

در این مراسم مهندس لطفیان مدیر عامل شرکت صنایع غذایی مینو شرق، ضمن تبریک فرارسیدن روز جهانی نابینایان (عصای سفید) به آقای افشین براهویی با اهداء لوح تقدیر و هدیه ای از حضور وی در عرصه کار و تولید تشکر و برای ایشان آرزوی موفقیت بیش از پیش کرد.

همچنین مسئولین وکارکنان حاضر در این مراسم به ایشان فرارسیدن این روز را تبریک گفتند.

در پایان افشین براهویی نیز از ابراز محبت مهندس لطفیان و ارج نهادن ایشان به روز نابینایان تقدیر و تشکر کرد.

متن لوح تقدیر از این همکار نابینا بدین شرح است:

ومَن شَکَرَ فانّما یَشکُر لِنَفسِهِ

سرور گرانمایه؛ جناب آقای افشین براهویی

روز جهانی «عصای سفید»، روز گرامی داشت پرچم استقلال روشندلان است؛ روزی برای پاسداشت خدمات ارزنده و تلاش های سازنده شما فرزانه ای که تپیدن قلب زندگی و زدن نبض طبیعت را احساس می کنید.

شرکت صنایع غذایی مینو شرق بر خود می بالد که خادم شما فرهیخته ی ارجمندی است که در زلال شعور و صفای فطرت خدایی، جلال و جمالِ جهاندار جان آفرین را می نگرید.

شما بر جسته ای که می توانید با چشم لامسه ی خود با همه کس و همه چیز سخن بگویید و حتی با تعمّق در گردش حکیمانه ی چرخ روزگار، به میهمانی همه نشانه های خلقت بروید.

و شما متعهدی که با بهره گیری از سرچشمه ی زلال معارف و وظیفه شناسی و تخصّص و تجربه با عملکردی شایسته ی تقدیر، قدرت و نعمت الهی را به تماشای تامّل و تفکر همگان دعوت می نمایید.

این لوح را به پاس تلاش های خستگی ناپذیرتان در این مجموعه ی صنعتی تقدیم وجود ذی قیمت تان می کنیم و آرزومندیم که در همه حال انوار سیمگون ازلی و پرتو حقایق ابدی رفیق طریقت تان باشد.

اکبر لطفیان

مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو شرق


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 مهر 1397
تعداد بازدید : 426


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت