سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
مدیرعامل شرکت اقتصادی و ودکفایی آزادگان: مینوفارس برنامه عملیاتی برای خروج از زیان انباشته ارائه دهد

 دکتر عباسیانفر با انتقاد از عملکرد شرکت مینو فارس و دنباله دار بودن زیان انباشته ی این شرکت گفت: سرمایه ی شرکت در شیراز نخوابیده است که در پایان سال مالی زیان انباشته تحویل بگیریم و شرکت مینو فارس باید با قید فوریت برنامه عملیاتی خود را برای خروج از زیان انباشته ارائه دهد.


 روز گذشته در جریان بازدید مدیرعامل، رئیس و اعضا هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان از شرکت مینو فارس، دکتر عباسیانفر با انتقاد از عملکرد شرکت مینو فارس و دنباله دار بودن زیان انباشته ی این شرکت گفت: سرمایه ی شرکت در شیراز نخوابیده است که در پایان سال مالی زیان انباشته تحویل بگیریم و شرکت مینو فارس باید با قید فوریت برنامه عملیاتی خود را برای خروج از زیان انباشته ارائه دهد.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با اشاره به اینکه شرکت مینو فارس طی سال های متمادی زیانده بوده است، گفت: هر چند این شرکت مطابق با عملکرد چند ماه اخیر روند رو به بهبودی را طی کرده است و پیش بینی می شود که در پایان سال مالی زیان کمتری نسبت به سال گذشته داشته باشد؛ اما این کافی نیست و باید حتما از این بحران مالی خارج شود و به سودهی برسد.

دکتر عباسیانفر با اشاره به این مطلب که باید کار کارشناسی دقیقی در زمینه ی خروج مینو فارس از زیان انباشته در دستور کار قرار گیرد، گفت: برنامه های راهبردی و عملیاتی دقیقی تدوین شود و شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان نیز در جهت تحقق برنامه های قابل دفاع حمایت های لازم را اجرایی خواهد کرد تا این شرکت به روزهای پر رونقی برسد؛ در غیر اینصورت تصمیم عاجلی در این زمینه گرفته خواهد شد.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ظرفیت موجود در شرکت مینو فارس را یک ظرفیت قابل دفاع ارزیابی کرد و گفت: خروجی به دست آمده از این ظرفیت به هیچ وجه قابل دفاع نیست و باید از تمام پتانسیل های موجود بهره برداری لازم به عمل آید.

در این جلسه هر کدام از اعضا هیات مدیره طی سخنانی به تشریح ابعاد مختلف فعالیت اقتصادی مینو فارس پرداختند و ضمن انتقاد از شرایط چند ساله ی حاکم بر شرکت، خواستار اقدام عاجل در جهت برون رفت از این شرایط شدند.

مهندس صداقت زاده مدیرعامل شرکت مینو فارس نیز در این جلسه با تشریح آخرین وضعیت شرکت گفت: تلاش های جدی برای کاهش هزینه های جاری، افزایش راندمان در تولید، آماده سازی برخی زیرساخت ها برای افزایش بهره وری تولید و کاهش قیمت تمام شده ی محصولات صورت گرفته است و نتایج قابل قبولی به دست آمده است.

مدیرعامل شرکت مینو فارس همچنین با اشاره به اقدامات در خور توجه صورت گرفته در امر صادرات گفت: سفارشات قابل قبولی ثبت شده است که نسبت به سالهای اخیر کاملا بی سابقه بوده است و امیدوارم این روند با قوت ادامه پیدا کند.

صداقت زاده همچنین از مساعدت و حمایت های مدیرعامل گروه از شرکت مینو فارس به ویژه در زمینه ی خرید خرما در فصل خرید تشکر و قدردانی کرد.

در ابتدای این جلسه مدیرعامل، رییس و اعضا هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و همچنین دکتر هوشنگ نژاد مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو از خطوط تولید و بخش های مختلف شرکت بازدید کردند و در جریان آخرین وضعیت این شرکت قرار گرفتند.

همچنین در این دیدار از خط جدید پاپ کورن که در شرکت صنایع غذایی مینو فارس در دست راه اندازی است بازدید به عمل آمد.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 23 آبان 1397
تعداد بازدید : 671


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت