سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
کارکنان مینو شرق به بیماران نیازمند خون اهدا کردند

 در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون و همزمان با هفته ی وحدت و فرارسیدن میلاد پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) کارکنان شرکت صنایع غذایی مینو شرق به یاری بیماران نیازمند خون شتافتند.


 در راستای ترویج فرهنگ اهدای خون و همزمان با هفته ی وحدت و فرارسیدن میلاد پیامبر عظیم الشان اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) کارکنان شرکت صنایع غذایی مینو شرق به یاری بیماران نیازمند خون شتافتند .

به گزارش روابط عمومی مینوشرق، پرسنل این شرکت بیست و هشتم آبان ماه در اقدامی خداپسندانه و با حضور تیم سیار خون گیری سازمان انتقال خون استان سیستان و بلوچستان در محل شرکت صنایع غذایی مینو شرق ، فرایند خون گیری انجام شد که مورد استقبال مدیران وکارکنان شرکت قرار گرفت .

کارکنان این شرکت در محل استقرار تیم خون گیری حضور یافته و با اهدای خون خود، یاری رسان بیماران نیازمند به این ماده حیاتی، شدند. دکتر کرمی معاونت سازمان انتقال خون استان  که  تیم سیار آن سازمان را همراهی میکرد ضمن اظهار تقدیر و تشکر از مدیریت و مسئولین شرکت در جهت برنامه ریزی و هماهنگی لازم در انجام این امر مهم اظهار داشت؛ اهداء یک واحد خون می تواند جان سه فرد نیازمند به خون یا فراورده های خونی را از مرگ نجات دهد. همچنین علیزاده مسئول تیم سیار سازمان انتقال خون نیز از استقبال پر شور کارکنان در جهت اهداء خون قدردانی نمودند .نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : دوشنبه 5 آذر 1397
تعداد بازدید : 1005


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت