سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
بازدید رئیس شورای ولایتی نیمروز و هیئت تجاری افغانستان از شرکت صنایع غذایی مینو شرق

باز محمد ناصر، رئیس شورای ولایتی نیمروز افغانستان به همراه تعدادی از تجار و فعالان اقتصادی کشور افغانستان از شرکت صنایع غذایی مینو شرق بازدید کردند.

 

باز محمد ناصر، رئیس شورای ولایتی نیمروز افغانستان به همراه تعدادی از تجار و فعالان اقتصادی کشور افغانستان از شرکت صنایع غذایی مینو شرق بازدید کردند.

 به گزارش روابط عمومی شرکت صنایع غذایی مینو شرق، بازمحمد ناصر رئیس شورای ولایتی نیمروز در صدر هیاتی تجاری از فعالان اقتصادی افغانستان، دکتر نورا، معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سیستان و بلوچستان و مهندس نادر میرشکار رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان از این شرکت بازدید کردند.

این هیئت افغانستانی که به منظور دیدار با تجار و فعالان اقتصادی و همچنین حضور در شورای گفت ‌وگوی دولت و بخش خصوصی به استان سیستان و بلوچستان سفر کرده بودند، در بازدید از شرکت صنایع غذایی مینو شرق از نزدیک با توانمندی های این واحد تولیدی آشنا شده و با بیان اینکه این کارخانه می‌تواند به خوبی نیازهای ما را برآورده نماید؛ امکانات و تجهیزات این مجتمع تولیدی را بسیار عالی توصیف کردند.

در این بازدید خانم مهندس موسوی، مدیر تولید کارخانه مینو شرق، توضیحات کاملی را در ارتباط با روند تولید و انواع محصولات شرکت ارائه کرد و هیئت تجار افغانستانی طی این بازدید با خطوط تولیدی شرکت آشنا و در جریان فرآیند امور قرار گرفتند.

در ادامه آقای غیاثی رئیس واحد بازاریابی و فروش شرکت مینو شرق، در مذاکره با تجار افغانی، ضمن معرفی شرکت به عنوان بزرگترین واحد تولید انواع بیسکوییت، پفک و تافی کره ای در جنوب شرق کشور و با تاکید بر برقراری ارتباطات بیشتر در خصوص ارتقا سطح مبادلات تجاری، آمادگی لازم را جهت افزایش صادرات محصولات این شرکت به کشور دوست و همسایه افغانستان اعلام کرد.

همچنین جلسه مشترک تجار و فعالین اقتصادی سیستان و بلوچستان و ولایت نیمروز افغانستان با حضور موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان و ولی سلطان والی ولایت نیمروز جمهوری اسلامی افغانستان در محل اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی استان برگزار شد که نمایندگانی از شرکت صنایع غذایی مینو شرق در این جلسه حضور داشتند.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : دوشنبه 7 مرداد 1398
تعداد بازدید : 842


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت