سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
دکتر فصیحی رامندی: تغییرات باعث ایجاد پویایی، بالندگی و شکوفایی در مجموعه می شود

 دکتر فصیحی رامندی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در مراسم معارفه مدیر عامل شرکت صنعتی مینو فارس گفت: تغییرات باعث ایجاد پویایی، بالندگی و شکوفایی در مجموعه می شود.


دکتر فصیحی رامندی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در مراسم معارفه مدیر عامل شرکت صنعتی مینو فارس با بیان اینکه تغییرات باعث ایجاد پویایی، بالندگی و شکوفایی در مجموعه می شود، گفت: این بیم وجود دارد که مدیری که چندین سال زحمت کشیده و دانشش را در چیزی که به آن اشرافیت داشته، پیاده کرده است، پس از مدتی برای آن فرد، روال کار شرکت عادی شود؛ لذا مدیران ارشد باید تصمیمی بگیرند که با تغییر و تحول، بالندگی در مجموعه ایجاد گردد و تغییر بوجود آمده نیز با هدف پویا شدن هرچه بهتر شرکت صنایع غذایی مینو فارس در دستور کار قرار گرفته است.

رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ادامه داد: به سهم خود از زحماتی که آقای صداقت زاده در این مسئولیت کشیدند تشکر می کنم، اما این ضرورت احساس شد و تصمیم بر این شد که نیروی جوان تری برای این کار انتخاب شود.

دکتر فصیحی رامندی خرید به موقع مواد اولیه با قیمت مناسب را یکی از رموز موفقیت سایر شرکت های تولیدی در سال گذشته دانست و گفت: سال گذشته که خدمت دوستان بودیم، بحث شد که برای تهیه مواد اولیه و خرید خرما نیاز به منابع مالی است، مقداری مساعدت شد و با کمکی که صورت گرفت، انتظار بنده بر این بود تا از دوستان بشنوم که اقدامات لازم برای خرید مواد اولیه صورت گرفته است.

رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در ادامه، صرفه جویی و استفاده بهینه از منابع و کاهش ضایعات را از اصول لازم برای سودآوری یک شرکت نام برد و گفت: من معتقدم که در کنار تمام این موارد باید مدیریت هزینه صورت گیرد، اصلاح رفتار و اصلاح ساختار شرکت می تواند به کاهش هزینه ها منجر شود و به افزایش سود دهی و جلوگیری از زیان انباشته بی انجامدو باید این نگاه را داشته باشیم که استفاده حداکثری از منابع مالی و همینطور منابع انسانی در اختیار، می تواند موجب بالندگی و شکوفایی در مجموعه گردد.

دکتر فصیحی رامندی با اشاره به  اینکه رمز موفقیت در مدیریت پیگیری مستمر و جدی کارهاست گفت: نظارت مستمر بر مجموعه، اعم از مجموعه تولیدی و ستادی یک امر بسیار ضروری است و انتظار می رود آقای خان صنمی مدیر عامل جدید شرکت مینو فارس، در این زمینه نهایت اهتمام را داشته باشند.

رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با اشاره به اینکه انتظار ما از مینو فارس، انتظار بیشتری است، گفت: وجود این سرمایه در یک نقطه از کشور، اگر بخواهد مفید نباشد، قطعا گروه در مورد آن اظهار رضایت نمی کند؛ این انتظار وجود دارد که شرکت مینو فارس از وضعیت موجود خارج شود، البته رشدی صورت گرفته ولی انتظار فراتر از این است، ظرفیت تولید این کارخانه 6 تن می باشد اما آنچه که تولید می شود تنها 2 تن است، باید اشکال ها را پیدا کنیم تا با جدیت بیشتری به دنبال رفع آن باشیم.

دکتر فصیحی رامندی ادامه داد: از مدیر عامل شرکت انتظار می رود که بیشتر از هر کس دیگری این اهتمام را داشته باشد که ظرفیت تولید را به حداکثر رسانده و به سمت تنوع تولید برود که اگر این را عملی کنیم، بالندگی و رشد شرکت را به همراه خواهد داشت.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 16 مرداد 1398
تعداد بازدید : 793


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت