سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
شرکت صنعتی مینو خرم دره در مقابله با ویروس کرونا خوش درخشید

طی بازدید فرماندار و اعضای شورای تأمین شهرستان زنجان از شرکت صنعتی مینو خرم دره از اقدامات پیشگیرانه این مجموعه صنعتی در مقابله با ویروس کرونا تقدیر به عمل آمد.

 

طی بازدید فرماندار و اعضای شورای تأمین شهرستان خرمدره از شرکت صنعتی مینو خرم دره از اقدامات پیشگیرانه این مجموعه صنعتی در مقابله با ویروس کرونا تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در این بازدید مهندس محمدی، فرماندار خرم دره از مجموعه مینو به عنوان برند برتر صنایع غذایی ایران یاد کرد و اظهار داشت که شرکت صنعتی مینو در مبارزه با شیوع ویروس کرونا خوش درخشیده است و این شرکت باید الگویی برای برخی صنایع و شرکت های دیگر باشد.

همچنین در این مراسم دکتر قلندرلکی مدیر عامل شرکت صنعتی مینو خرم دره به تشریح اقدامات صورت گرفته در مقابله با ویروس کرونا در این مجموعه پرداخت و گفت: از ابتدای بحران کرونا و در هفته اول اسفندماه  سال گذشته اقدامات خوبی را برای پیشگیری از شیوع این ویروس را در دستور کار خود قرار دادیم و تا به امروز تمام توان و پتانسیل خود را برای حفظ سلامت مجموعه به کار گرفته ایم.

مدیر عامل شرکت صنعتی مینو خرم دره با بیان اینکه سلامتی مصرف کنندگان و کارگران شرکت برای ما در اولویت قرار دارد ادامه داد: رعایت کلیه ی پروتکل های بهداشتی در مقابله باکووید ۱۹ را وظیفه خود می‌دانیم و با توجه به اینکه شرکت ما در مرکز شهر خرم دره می باشد، همه مردم دوست داشتنی خرم دره را همسایه خود می‌دانیم و در حفظ سلامت همسایگان خود کوشا هستیم و همواره در حوزه مسوولیت های اجتماعی سعی کرده ایم که در حد توان خود پیش قدم باشیم.


همچنین در پایان این مراسم با اهدای لوحی از خدمات دکتر قلندرلکی مدیرعامل شرکت صنعتی مینو خرم دره تجلیل بعمل آمد.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : يکشنبه 21 ارديبهشت 1399
تعداد بازدید : 538


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت