سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
مدیر کل استاندارد سیستان و بلوچستان: تداوم کیفیت در کنار تنوع محصولات شاخصه قابل تامل مینو است

دکتر محبی، مدیر کل سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی استان سیستان و بلوچستان در راس هیاتی متشکل از مدیران و کارشناسان این اداره از شرکت صنایع غذایی مینو شرق بازدید نمودند.

دکتر محبی، مدیر کل اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان سیستان و بلوچستان در راس هیاتی متشکل از مدیران و کارشناسان این اداره از شرکت صنایع غذایی مینو شرق بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، طی این بازدید مدیرکل اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی استان سیستان وبلوچستان، ضمن تبریک انتصاب مهندس ایلخانی به سمت مدیریت عامل شرکت صنایع غذایی مینو شرق اظهار داشت: این مجموعه صنعتی اقدامات ارزشمندی را در حوزه پژوهش و ارتقای سطح کیفی محصولات خود داشته است و خوشبختانه حاصل این نگاه و بینش، بسیار مثبت و قابل توجه می باشد.

ایشان ضمن اشاره به گواهی آزمایشگاه همکار شرکت صنایع غذایی مینو شرق و ابراز تمایل برای توسعه همکاری تحقیقاتی و آزمایشگاهی با این مجموعه صنعتی، افزود: تداوم کیفیت در کنار تنوع محصولات تولیدی این شرکت یک شاخصه قابل تامل مینو می باشد و اداره کل استاندارد استان سیستان و بلوچستان آماده همکاری و در اختیار گذاشتن امکانات و تجهیزات خود برای بهره مندی از کارشناسان شرکت صنایع غذایی مینو شرق در راستای تولید محصولاتی با کیفیت بهتر می باشد.

دکتر محبی حضور چنین واحد های تولیدی در استان را عامل رشد و شکوفایی اقتصادی استان دانست و ادامه داد: شرکت صنایع غذایی مینو شرق با تکیه برظرفیتها و پتانسیل خوبی که دارد می تواند در حوزه صادرات نیازهای کشورهای همسایه را تامین کند و همچنین در راه اندازی پروژه های جدید نیز گام بردارد.

همچنین در این مراسم مهندس ایلخانی مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو شرق به اجرای ایده های آموزشی، توانمند سازی نیرو و تبیین برنامه های دقیق آموزشی در این مجموعه صنعتی اشاره کرد وگفت: باید در کنار یکدیگر برای رشد و تعالی هرچه بیشتر این مجموعه گام برداریم زیرا این مجموعه در مسیر بسیار صحیحی قرار گرفته است و امروز نیازمند این است تا با سرعت بیشتری برای رسیدن به اهداف بزرگ خود حرکت کند که این اقدامات در نهایت رشد و شکوفایی اقتصادی استان را به همراه خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت صنایع غذایی مینو شرق با بیان اینکه توسعه و افزایش خطوط تولید در راستای افزایش حجم تولید و ایجاد اشتغال بیشتر در استان از برنامه های آتی این شرکت می باشد، افزود: این مجموعه صنعتی ضمن رعایت قوانین، پیاده سازی و کسب حداکثری استاندارد ممکن در تمامی مراحل تولید، در نظر دارد تا با تولید محصولات متنوع، سهم بیشتری از بازار فروش را در اختیار گیرد و همچنین با مطالعه دقیق ذائقه کشورهای همسایه، صادرات محصولات خود به این کشورها را افرایش دهد.  


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : يکشنبه 21 ارديبهشت 1399
تعداد بازدید : 708


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت