سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
دکتر عباسیانفر: مدیریت مینوی شرق الگوی موفق تلاش و انضباط است

دکتر عباسیانفر به همراه هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با حضور در شرکت صنایع غذایی مینو شرق از خطوط تولید و ظرفیت های این شرکت صنعتی بازدید کردند.

 

 


دکتر عباسیانفر به همراه هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با حضور در شرکت صنایع غذایی مینو شرق از خطوط تولید و ظرفیت های این شرکت صنعتی بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در این بازدید دکتر عباسیانفر مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان ضمن ارزیابی مثبت اقدامات صورت گرفته در شرکت صنایع غذایی مینو شرق، عملکرد این شرکت را تحسین برانگیز دانست و اظهار داشت: زمانی که گزارش عملکرد پنج ماهه شرکتهای تولیدی را در اوایل مهرماه در هیات مدیره مطرح کردم، شرکت مینو شرق را به عنوان یک الگو و نمونه آوردیم و همه ی اعضای هیات مدیره نیز این موضوع را تصدیق کردند.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در این بازدید با بیان اینکه مینو شرق با داشتن نیروی انسانی منضبط و متعهد به کار مجموعه ای همدل می باشد، افزود: خوشبختانه با تغییرات هوشمندانه ای که در ابتدای امسال انجام گرفت مجموعه در ابعاد مختلف و در زمینه های تولید، تنوع، کیفیت و صرفه جویی در هزینه ها رشد قابل ملاحظه ای داشته است و پس از راه انداری واحد تولیدی تافی مغزدار انشاالله  خط جدید بیسکوئیت کرمدار نیز به زودی راه اندازی خواهد شد و مجموعه با سرعت بیشتری در مسیر توسعه گام خواهد برداشت.

دکتر عباسیانفر در ادامه به اقدامات بسیار خوبی که در شرکت مینو شرق صورت گرفته است اشاره کرد و افزود: مهندس ایلخانی از بعد تخصص و دانش فنی فردی متخصص و کاربلد می باشد و همچنین چالش ها و گره های اینجا را نیز خوب شناخته اند؛ ایشان با جدیت به دنبال توسعه شرکت بودند و با تلاشی که صورت گرفت خط جدیدی خریداری شد که تا یک ماه آینده وارد کشور می شود و امیدوارم که این روند ادامه داشته باشد.

ایشان ادامه داد: تغییر وضعیت حدود 100 نفر از کارکنان پیمانکاری به قراردادی در زمان مدیریت ایشان کار بسیار ارزنده و مفیدی بود که باعث ایجاد انگیزه در بدنه ی مجموعه شده و اثرات آن در مجموعه ماندگار خواهد شد.

 

 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : سه شنبه 27 آبان 1399
تعداد بازدید : 317


نظرات
نظر شما

نام :
ایمیل :
نظر :

کد امنیتی را وارد نمایید :


بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت