سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
دکتر رضایی در جلسه شورای هماهنگی بسیج کارخانجات مینو:

 اقتصاد امروز بیش از هر زمانی به روحیه ی بسیجی و جهادی نیازمند است


دکتر رضایی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در دیدار با اعضا شورای بسیج کارخانجات گروه صنعتی مینو با اشاره به اهمیت جایگاه بسیج در تعالی و توسعه ی کشور، اذعان داشت نقش این نهاد انقلابی بیش از هر زمان دیگری در اقتصاد امروز به روحیه ی بسیجی و جهادی نیازمند است.

رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان بسیج را نهادی اجتماعی و انقلابی دانست و گفت: بسیج متن انقلاب است و صرفا نباید نگاهی نظامی به آن داشت چرا که امروزه بسیج در لایه های مختلف جامعه در حوزه های متفاوت نقش آفرینی سازنده ای دارد.

دکتر رضایی ادامه داد: نیروهای بسیج از باارزش ترین نیروهای انقلاب هستند که الگوی تمام عیار در تمام بخش های موفق جامعه بوده اند و هر جا نام و نشان بسیج در میدان خدمت گذاری بوده است موفقیتی ماندگار به ثبت رسیده است.

رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، اهداف متعالی و مترقی بسیج را لازمه ی توسعه و تعالی کشور دانست و افزود: ساختار تشکیلاتی و فلسفه ی وجودی این نهاد انقلابی ایجاد تحرک و پویایی در جامعه و کمک به توسعه ی بخش های مختلف کشور است و ما باید از این ظرفیت بزرگ و بی همتا که امروزه به یک الگوی جهانی تبدیل شده است بهره بگیریم.

دکتر رضایی به الگو برداری دیگر کشورها از بسیج اشاره کرد و گفت: در جریان حملات ددمنشانه و نفرت برانگیز داعش به سوریه و عراق این بسیج مردمی در این کشورها بود که هر دو کشور را از سقوط حتمی نجات داد و تشکیل بسیج در عراق، سوریه، یمن، لبنان و دیگر کشورها، مرهون الگوی موفق بسیج در جمهوری اسلامی ایران است.

رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان بسیج را بازوی توانمند امام و رهبری و ستون برافراشته ی انقلاب ارزیابی کرد و گفت: دست تک تک بسیجیان را می بوسم و خوشحالم که شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان از روحیه ای بسیجی و جهادی برخوردار است و بی شک حفظ این روحیه در موفقیت های این مجموعه ی صنعتی تا به امروز اثرگذار بوده است.

دکتر رضایی که خود از آزادگان سرافراز انقلاب است به روزهای جهاد و شهادت و چگونگی اسارت خود اشاره کرد و گفت: در آن ایام بنده 16 سال داشتم و در هنگام اسارت زمانی که فرمانده عراقی ها قصد داشت جان بنده را با تیر خلاص بگیرد، یکی از عراقی ها گفت، هذا طفل و صغیر و همین مساله باعث نجات جان بنده شد.

دکتر رضایی ادامه داد: در عملیات فتح المبین برای عملیات ایذایی  به میدان نبرد رفته بودیم؛ بنا به فلسفه ی اینگونه عملیات ها امکان بازگشت رزمندگان شرکت کننده در این گونه نبردها در حد صفر است و راهی جز شهادت یا اسارت نخواهند داشت. با این وجود در آن عملیات هیچکس حاضر به ترک میدان نشد و بسیاری از رزمندگان شهید شدند و آنهایی که اسیر شدند فشنگ و مهماتشان به پایان رسید. امروز نیز در این نبرد نابرابر اقتصادی باید در میدان نبرد با تمام توان بجنگیم تا ایران عزیز را به بالاترین نقاط تعالی و آبادانی برسانیم.

 

در ادامه ی این جلسه فرمانده بسیج دارویی کشور در سخنانی ضمن قدردانی از شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به خاطر بهره مندی تمام قد از ظرفیت های ارزشمند و اثربخش بسیج در تمام بخش های مجموعه، خطاب به دکتر رضایی گفت: اگر امروز روح بسیج در این مجموعه به درستی و شایستگی حاکم است؛ بی شک به خاطر وجود افرادی همچون شماست که روزی اگر به قول آن عراقی طفل صغیری بودید که در راه دفاع از کشور بهترین سالهای عمرتان را در اسارت به سر بردید؛ الان به حول و قوه ی الهی شجره ی طیبه ی انقلاب شکوهمند اسلامی هستید.

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : يکشنبه 1 بهمن 1396
تعداد بازدید : 769

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت