سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
دهمین دوره از مسابقات ورزشی جام دهه ی فجر پایان یافت

 رقابت 425 ورزشکار در یازده رشته ی ورزشی


دهمین دوره از مسابقات ورزشی، جام دهه ی فجر انقلاب اسلامی با حضور 425 ورزشکار در 11 رشته ی ورزشی برگزار شد. در این دوره از مسابقات آقایان و بانوان کارگر در رشته های والیبال، فوتسال، طناب کشی، کشتی آزاد، دو میدانی، شطرنج، تنیس روی میز، دارت، بدمینتون و آمادگی جسمانی در مجموعه ی ورزشی پارس مینو به رقابت پرداختند.

به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، دکتر رضایی ضمن حضور در محل برگزاری مسابقات در حاشیه ی این دیدارها به خبرنگار ما، گفت: می بایست از تمام ظرفیت های فرهنگی، هنری و ورزشی برای گرامیداشت ایام الله دهه ی فجر انقلاب اسلامی بهره برداری لازم به عمل آید.

رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، ضمن گرامیداشت چهلمین سال حیات طیبه ی جمهوری اسلامی ایران، گفت: در این روزهای سرد زمستان که بهار ماندگار انقلاب شکل گرفته است باید یاد و خاطره ی امام امت و بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، شهدا، جانبازان و آزادگان همیشه سرافراز را که برای تعالی و تثبیت ایران عزیز از همه ی وجود خود مایه گذاشتند گرامی بداریم.

دکتر رضایی با بیان این مطلب که امروز انقلاب اسلامی ایران به مرحله ای تاریخی از حیات خود رسیده است؛ گفت: باید با تمام توان در گرامیداشت این ایام گام برداریم و در همین زمینه، شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به عنوان یک شرکت خصوصی که عصاره ی حیاتش از آزادگان همیشه سرافراز انقلاب شکل گرفته است در احیای ارزش های انقلاب و تعالی و تثبیت آن از هر همتی فروگذار نخواهد کرد.

دکتر رضایی در ادامه به برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی- ورزشی در دهه ی فجر اشاره کرد و گفت: همین مسابقات والیبال، فوتسال، کشتی و بسیاری رقابت های متنوع دیگر نشان از اهمیت گرامیداشت این ایام در اندیشه ی مدیران عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان دارد. مساله ای که به صورت یک نوع رقابت اثرگذار فرهنگی در تمام شرکت های زیر مجموعه ی هلدینگ برگزار شده است.

رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در ادامه به اهمیت ورزش در سلامت پرسنل اشاره کرد و گفت: شرکت با تمام توان از برنامه هایی که موجب تقویت نشاط و شادابی پرسنل شود حمایت خواهد کرد.

والیبال آقایان

در این دوره از مسابقات 6 تیم سینا دارو، مهرکام پارس، ساپکو، توسعه و تحقیقات سایپا، قاسم ایران و بسیج پارس مینو به رقابت پرداختند که در نهایت چهار تیم بسیج پارس مینو، قاسم ایران، سینا دارو و مهرکام پارس به مرحله ی نیمه نهایی این دوره از مسابقات راه یافتند.

در بازی رده بندی و فینال این دوره از مسابقات تیم سینا دارو با شکست مهرکام پارس به عنوان سومی دهمین دوره از مسابقات والیبال جام دهه ی فجر انقلاب اسلامی دست پیدا کرد. و تیم بسیج نیز با شکست 2 بر صفر قاسم ایران به عنوان قهرمانی این دوره از مسابقات دست یافت.

تیم والیبال بسیج متشکل از بهروز احمدی، احمد خرم روز، علیرضا آتش زر، مرتضی رمضان پور، ولی کوثری فرد، حسن رمضان نیا، رضا داودی، حسن بختیاری، سعید برزگر و علی نقدی بود که به مقام اول این دوره از مسابقات دست یافتند.

تیم قاسم ایران نیز که مقام دوم را کسب کرد متشکل از حسن عباسی، رضا صادقی، علی خسروی، امیر حسینی، بهزاد جلوداریان، بهروز عباسی، مرتضی عبدالله زاده، هادی ربیعی، محمد کریمی و حمید رنجبر بود.

مقام سوم این دوره از مسابقات والیبال به تیم سنا دارو رسید که علی قربانی، عباس ابراهیمی، امیر آتش زر، حبیب رمضانپور، احمد طاهرزاده، کیومرث کبابی فرد، سهیل نصیحت طلب، محمدرضا آرمین، مسعود حاجی هاشم و داود نژاد زارع در آن بازی می کردند.

کشتی آزاد

همچنین مسابقات کشتی آزاد دهه فجر در پنج وزن 61 ، 70، 80، 86 و 96 کیلوگرم با حضور  28 کشتی گیر برگزار شد که مقام های اول تا سوم هر وزن را به ترتیب افراد زیر کسب کردند.

وزن 61 کیلوگرم: بهنام گلعلیزاده ، حمید رضا گنجی و حسین رحمن پور

وزن 70 کیلوگرم: حسین شکوری، احمد رادپناه و احمد قاسم علی زاده

وزن 80 کیلوگرم: سعید اخباری، مختار پیکانی و کاظم گلی

وزن 86 کیلوگرم: فرهاد پلنگ زاد، نقی شکوری و خلیل خلیلی

وزن 96 کیلوگرم: سامان نجفی ، محمد رسول حلاج نژاد و ابراهیم پور هادی

 

 

مقام اول

مقام دوم

مقام سوم

وزن 61 کیلوگرم

بهنام گلعلیزاده

حمید رضا گنجی

حسین رحمن پور

وزن 70 کیلوگرم

حسین شکوری

احمد رادپناه

احمد قاسم علی زاده

وزن 80 کیلوگرم

سعید اخباری

مختار پیکانی

کاظم گلی

وزن 86 کیلوگرم

فرهاد پلنگ زاد

نقی شکوری

خلیل خلیلی

وزن 96 کیلوگرم

سامان نجفی

محمد رسول حلاج نژاد

ابراهیم پور هادی

 

پایان حکمرانی انتظامات بر فوتسال مینو

مسابقات فوتسال جام دهه مبارک فجر نیز که از حساس ترین رشته های ورزشی این دوره از مسابقات بود با حضور 160 بازیکن در 16 تیم 10 نفره و در چهار گروه چهار تیمی برگزار شد که در نهایت تیم فوتسال اداری پارس مینو با شکست تیم انتظامات، به حکمرانی این تیم بر مسابقات فوتسال جام دهه ی فجر خاتمه داد و به مقام اول رسید و تیم های انتظامات و فنی به مقام های دوم و سوم دست یافتند.

اداری (مقام اول)

انتضامات (مقام دوم)

فنی (مقام سوم)

یعقوب دوستی

سیف الدین خانی

میثم مارکویی

محمدصادق قاسمی

علی عباسی

علی دهقان

حسن طهماسبی

سیدمحمدابراهیم نیا

قاسم سرپرست

فرهاد رحیمی

علی امیدی

احمدرضا رضایی

وحیدکشاورز

رضا روزفراخ

وحید جعفری

مهدی تقی زاده

امید اسماعیل زاده

مسعود سوخته سرایی

حسین عبدی

حسین عباسی

یوسف عابدین زاده

جواد عبادی

مهدی نصرتی

هادی عبدالهی

رضا باقری

علی رمضانی

جلال رحمانی

حسین قربانی

 

عباس اسمعیلی


طناب کشی آقایان

مسابقات طناب کشی آقایان از جمله مسابقاتی بود که با حساسیت بسیار بالایی برگزار شد به گونه ای که طرفداران تیم ها در زمان برگزاری مسابقات با شور و هیجان قابل تاملی رقابت ها را دنبال می کردند. این مسابقات با حضور 8 تیم 6 نفره در دو گروه چهار تیمی برگزار شد که در نهایت تیم قاسم ایران موفق شد به مقام اول دست پیدا کند و تیم های بیسکویت و لوله کشی به ترتیب مقام های دوم و سوم را کسب کردند.

قاسم ایران(مقام اول)

بیسکویت(مقام دوم)

لوله کشی(مقام سوم)

یاسر اکبری

فرهاد پلنگ زاد

شفیع موسوی

ابوالقاسم میری

امیرعابدزاده

حسن طلایی

مجید محمدی

محمد محمودی

مهدی رسولی

شهرام حیدری

وحید رزمی

میثم باقری

علی اصغرکریم

علیرضا محمدیان

بهزاد جوزی

علی عسگری

بهنام صمدی

حسن کیانی

 

شطرنج آقایان

در مسابقات شطرنج آقایان محمد هادی خوبجو از شرکت قاسم ایران به مقام اول دست یافت و حمیدرضا رحیمی از پارس مینو و مهدی خدانویدی از شرکت پارس گستر به ترتیب دوم و سوم شدند.

تنیس روی میز آقایان

در مسابقات تنیس روی میز آقایان، به ترتیب خسرو امیدی و محمد شکری مشکله از شرکت پارس مینو اول و دوم شدند و ولی کوثری فرد از شرکت دارویی مینو به مقام سوم دست یافت.

دو میدانی

در مسابقات دو میدانی ویژه کارگران که با حضور 15 نفر برگزار شد آقایان وحید کرمی کوشا و محمد نیتی فرد از شرکت پارس مینو مشترکاً به مقام اول دست یافتند و آقایان فرهاد رحیمی و جواد سلطانی از شرکت قاسم ایران به ترتیب دوم و سوم شدند.

 

حضور با شکوه بانوان در مسابقات ورزشی 

ستاد برگزاری دهمین دوره از مسابقات ورزشی جام دهه فجر، به منظور بالا بردن سطح مشارکت گروه های مختلف کارگری در برگزاری هرچه با شکوه تر این رخداد ورزشی، برای بانوان نیز 4 رشته ورزشی را در نظر گرفت که در نهایت برگزیدگان هر رشته، بعد از برگزاری رقابت های نفس گیر مشخص شدند.

 

آمادگی جسمانی بانوان

در مسابقات آمادگی جسمانی بانوان، لیلا حسن نژاد از شرکت دارویی به مقام اول رسید و و خانم ها سپیده غلامی و منیژه بخشی از پارس مینو به ترتیب دوم و سوم شدند.

مسابقات دارت بانوان

در مسابقات دارت قهرمانی دهه مبارک فجر، نسرین ابوعلی از دارویی اول شد و مقام دوم و سوم این دوره از مسابقات به زهرا نداف از پارس مینو و زینب صادقی از قاسم ایران رسید.

قدرت نمایی بدون چون و چرای بانوان دارویی در طناب کشی

در مسابقات طناب کشی بانوان که با حضور 6 تیم 5 نفری و با حضور 30 ورزشکار زن برگزار شد. بانوان شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو در مقابل دیگر شرکت ها قدرت نمایی کردند و در نهایت با شکست حریف های خود تیم دارویی الف و تیم دارویی ب به ترتیب اول و دوم شدند و تیم پارس مینو به مقام سوم دست یافت.

مقام اول(دارویی الف)

مقام دوم(دارویی ب)

مقام سوم(پارس مینو)

نسرین ابوعلی

مریم همتی

زیبا خانعلی زاده

ناهید صحرانورد

منیره ستارپور

سارا نظری

سمیه میرزایی

فاطمه ستوده

فاطمه علیدوست

نیلوفر نعمتی

سارا علیجانی

سمانه شکرگزار

طاهره زاده گرمی

الهام معصومی

الهام مرسلی

 

همچنین در مسابقات بدمینتون جام دهه فجر، نوشکا سید موسوی از شرکت پوشش گستر مینو مقام اول را کسب کرد و مقام دوم و سوم این دوره از رقابت ها به خانم ها طاهره زاد گرمی از شرکت دارویی، آرایشی و بهداشتی مینو و فاطمه نقیلو از شرکت قاسم ایران رسید.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : دوشنبه 16 بهمن 1396
تعداد بازدید : 913

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت