سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
دکتر رضایی در آیین برگزاری مسابقات قرآن کریم، گرامیداشت دهه ی فجر:

 انس با قرآن بهترین راه برای خودسازی است

دکتر رضایی رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، صبح امروز در جمع شرکت کنندگان در مسابقات قرآن کریم گرامیداشت دهه ی فجر انقلاب اسلامی، طی سخنانی ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شرکت کنندگان در این مسابقات، گفت: یکی از بهترین راه های خودسازی بهره مندی هر چه بهتر از قرآن کریم است.

به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، دکتر رضایی در ادامه به قرآن به عنوان تقویت کننده باورها و مستحکم کننده ی رفتار انسانی در طول زندگی اشاره کرد و گفت: اولین چیزی که در لحظه ی اسارت و در شرایط سخت حضور در بین بعثیان تا دندان مسلح به ذهن بنده خطور کرد آیات گهربار قرآن کریم بود و در طول دوران اسارت نیز با این هدیه ی بی همتای الهی انس و مودت خاصی گرفتیم.

رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ادامه داد: در همان اوایل دوران اسارت توفیقی شد که با سید آزادگان، حجت الاسلام و المسلمین ابوترابی آشنا شدم. ایشان در اولین سخنرانی خود در جمع اسرای اردوگاه عنبر، آزادگان را به تلاوت و حفظ آیات ارزشمند قرآن کریم رهنمود کرد و تنها راه غلبه بر اسارت را انس به قرآن دانست و همین مساله موجب شد تا دوستان آزاده در آن دوران بسیار سخت و طاقت فرسا از معدود نسخ قرآن کریم موجود در اردوگاه ها بهره بگیرند و کار به جایی رسید که بهره مندی از قرآن کریم برای افراد تایم گذاری شده بود. به گونه ای که هر آزاده در طول 24 ساعت تقریبا یک تا 2 ساعت فرصت در دست گرفتن قرآن را داشت.

دکتر رضایی بر تقویت برنامه های قرآنی در شرکت های مختلف زیر مجموعه ی گروه صنعتی مینو تاکید کرد و گفت: هر آنچه این هدیه ی ارزشمند آسمانی در روح و جان کارگران شرکت جاری شود بی شک بر تمام بخش های تولیدی و اقتصادی تاثیر مستقیم خواهد گذاشت.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : دوشنبه 16 بهمن 1396
تعداد بازدید : 592

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت