سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن کریم، گرامی داشت دهه مبارک فجر

 صبح امروز در مراسمی با حضور دکتر رضایی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، از برگزیدگان مسابقات قرآن کریم، گرامی داشت دهه مبارک فجر تجلیل به عمل آمد.


در این دوره از مسابقات قرآن کریم که با حضور 90 نفر شرکت کننده در 4 رشته ی قرائت، ترتیل، مفاهیم و نهج البلاغه برگزار شد، شرکت کنندگان به رقابت پرداخته و نفرات برتر در هر رشته معرفی شدند.

در رشته قرائت، به ترتیب آقایان اسماعیل خندان، میثم فرجی و مرتضی آقاعلی صاحب عناوین اول تا سوم شدند.

همچنین در رشته ی ترتیل، آقایان ولی کوثری فرد، حسین قربانی و میثم کردی مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

در رشته ی مفاهیم نیز تعداد 7 نفر به عنوان نفرات برتر معرفی شدند که اسامی آنان بدین شرح است: مسعود خرازی، حسین قلی پور، محسن ایمان وردی، سید محمد سلیم، احمد رضا رضایی، ولی یوسفی و سعیده خجسته نژاد.

در رشته ی نهج البلاغه، آقایان مهدی شاه ویسی، محسن گرمابی، هادی غلامی، حسن جعفر عدلی و اسماعیل آقا براری به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

و اما در بخش بانوان و در رشته ی نهح البلاغه، خانم ها زهرا بهبودی و سکینه برادری صاحب عناوین برتر شدند.

در این مراسم، دکتررضایی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، طی سخنانی با تقدیر از برگزاری این گونه مراسمات، چنین اقداماتی را در تقویت روحیه کارکنان ارزشمند ارزیابی کرد و گفت: مهمترین وظیفه ما مسلمانان این است که از دو میراث گرانبهای نبی مکرم اسلام که قرآن و عترت می باشند، پاسداری کنیم.

در ابتدای این مراسم حجت الاسلام مروتی نیز ضمن خیرمقدم به حضار و تبریک دهه مبارک فجر، به تبیین شرایط کشور در قبل وبعد از انقلاب اسلامی ایران پرداخت. 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 بهمن 1396
تعداد بازدید : 651

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت