سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
مهندس نعمت پرور در آیین تجلیل از خانواده های شهدای گروه صنعتی مینو:

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به برکت خون شهدا پابرجاست


ظهر امروز به مناسبت گرامی داشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، در مراسمی با حضور مهندس نعمت پرور مدیرعامل گروه، دکتر رضایی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و همچنین مهندس ساغری چی مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو، از پانزده خانواده شهید گروه صنعتی مینو تجلیل به عمل آمد.

در این مراسم، مهندس نعمت پرور مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در سخنانی پابرجایی و حیات شرکت را مدیون خون پاک شهدای انقلاب اسلامی دانست و گفت: برای گروه صنعتی مینو باعث افتخار است که در خدمت خانواده های شهدا باشد.

مهندس نعمت پرور در این مراسم که در جوی بسیار صمیمی و دوستانه برگزار شد، سهامداران شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان را به خانواده های شهدای حاضر در جلسه تشبیه کرد و گفت: این مایه افتخار گروه صنعتی مینو است که در همه ی بخش های آن ایثارگران حضور دارند.

دکتر رضایی نیز در سخنانی به تجلیل از مقام شامخ شهدا پرداخت و گفت: این شهدا بودند که در راه حق همه چیز خود را فدا کرده و فقط با خدا معامله کردند.

رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ادامه داد: اگر گروه صنعتی مینو با وجود این همه چالش های اقتصادی نشات گرفته از مشکلات اقتصاد جهانی و ملی سر پا مانده است، بی شک مدیون حضور خانواده های ایثارگران در بخش های مختلف از جمله سهامداران و یا کارکنان می باشد و برکت سفره ی گسترده ی مینو، نشات گرفته از همین حضور ایثارگران می باشد.

در ادامه، مهندس ساغری چی مدیر عامل شرکت صنعتی پارس مینو ضمن عرض خیر مقدم به خانواده های مکرم شهدا، حضور خانواده های شهدا را در گروه صنعتی مینو، مایه ی افتخار دانست.

در پایان این مراسم، هر کدام از خانواده های معظم شهدا به مسائل مختلفی پیرامون ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، اقدامات ارزشمند گروه صنعتی مینو در پاسداشت یاد و خاطره ی شهدا و تجلیل از خانواده های آن ها اشاره کردند و با طرح برخی مشکلات و بیان راهکارها، به گفت و شنود صمیمانه با مدیران گروه پرداختند.نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 18 بهمن 1396
تعداد بازدید : 770

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت