سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
مهندس نعمت پرور در دیدار با نمایندگانی از وزارت کار: همراهی مینو با سیاست های اجتماعی دولت

در آستانه ی روز کارگر، رئیس اداره تشکیلات کارگری و کارفرمایی و رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار با حضور در گروه صنعتی مینو از شرکت قاسم ایران بازدید و با اهدای لوح تقدیری از خدمات این شرکت به پاس همکاری و همدلی در همراهی اثرگذار با شورای اسلامی کار قدردانی کردند. 

 

 

 

در آستانه ی روز کارگر، رئیس اداره تشکیلات کارگری و کارفرمایی و رئیس کانون هماهنگی شوراهای اسلامی کار با حضور در گروه صنعتی مینو از شرکت قاسم ایران بازدید و با اهدای لوح تقدیری از خدمات این شرکت به پاس همکاری و همدلی در همراهی اثرگذار با شورای اسلامی کار قدردانی کردند. 

به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در این دیدار ضمن بازدید از انبار های شرکت قاسم ایران با کارگران گفت وشنود صمیمانه ای به عمل آمد و با حضور در شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با مهندس نعمت پرور مدیر عامل، دکتر رضایی رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، مهندس ساغری چی مدیر عامل شرکت پارس مینو و مهندس کریمی مدیر عامل شرکت قاسم ایران به گفت و گو پرداختند.

مهندس نعمت پرور مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با اشاره به جایگاه شرکت مینو در صنعت ایران، به تاریخچه ی آن اشاره کرد و گفت: مینو بنیان گذار خوبی داشته است و مرحوم خسروشاهی از ابتدا ساختار هلدینگی بسیار قوی برای آن پایه ریزی کرده است و پس از واگذاری شرکت ها، ما این شانس را داشته ایم که شرکت به همت مرحوم ابوترابی به آزاده ها واگذار شده و همین مسئله و نفس حق آن مرحوم، باعث ادامه حیات این شرکت شده است.

مهندس نعمت پرور با اشاره به همراهی مینو با سیاست های اجتماعی دولت، افزود: اهمیت دادن به ورزش و تربیت بدنی از ابتدا با ساخت مجموعه ورزشی و زمین چمن در کنار سایر امور فرهنگی مدنظر مدیران شرکت بوده است.

در ادامه دکتر رضایی رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با بیان این مطلب که در شرکت مینو تمامی مدیران، کارفرمایان و کارگران افرادی کاربلد و دلسوز هستند، گفت: سعی ما همواره بر این بوده که همگی با هم گام برداریم و به درد و دل کارگران گوش دهیم و در این شرکت در حال برنامه ریزی برای طرح های توسعه ی بلند نظرانه هستیم که از این طریق با کسب سود بیشتر، کارگران و سهامدارانمان احساس عزت بیشتری کنند.

در این دیدار، رئیس اداره تشکیلات کارگری و کارفرمایی نیز گفت: مسئله اول، ضرورت ایجاد تشکل های کارگری می باشد. وقتی شورای کارگری صدا بزند که نگران شغل هستیم، یعنی حیات آنها به عنوان یک انسان در خطر است. اما اگر تنها یک کارفرما نماینده ابراز مشکلات باشد، آن زمان با منطق اقتصادی می توان دلایلی برای این مشکلات آورد. مسئله دوم موضوع ایمنی در کارگاه ها و همچنین استفاده از وسایل ایمنی در کارگاه ها می باشد که باید با حساسیت مدنظر قرار گیرد.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : شنبه 8 ارديبهشت 1397
تعداد بازدید : 373

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت