سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
با حضور معاون وزیر کار صورت گرفت / به صدا در آمدن زنگ ورزش کارگری در پارس مینو

با حضور معاون وزیر کار، رفاه و تامین اجتماعی و جمعی از مدیران این وزارتخانه زنگ ورزش کارگری در شرکت پارس مینو به صدا درآمد.


به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در این آیین که به مناسبت روز جهانی کارگر برگزار شد؛ مهندس ساغریچی مدیرعامل شرکت پارس مینو ضمن خیر مقدم به مقامات عالی رتبه ی وزارت کار، رفاه و تامین اجتماعی و تبریک اعیاد شعبانیه، با بیان عملکرد این شرکت و توجه گروه صنعتی مینو به مساله ی ورزش کارگری گفت: شرکت صنعتی پارس مینو نسبت به ایفای مسئولیت های اجتماعی بسیار جدی بوده و با فراهم کردن محیطی مناسب برای امور ورزشی و فرهنگی کارگران، مهمترین رکن این  تعهدات را انجام داده است.

مهندس ساغریچی ادامه داد: ما معتقدیم ورزش و مسائل مربوط به فرهنگ اثر قابل اندازه گیری در بهره وری دارد و روحیه کارگران و نشاط و امید تاثیر مستقیم در عملکرد آنها خواهد داشت از این رو همکاران ما می توانند با برنامه ریزی که در واحد اداری انجام می شود از امکانات ورزشی استفاده کنند.

همچنین معاون وزیر کار، رفاه و تامین اجتماعی در سخنانی به مزین شدن سال 97 با نام حمایت از کالای ایرانی اشاره کرد و از کارفرماها در خواست کرد تا با بالاتر بردن کیفیت محصولات، گام بلندی در این مسیر بردارند.

دکتر صادقی فر افزود: توسعه پایدار از سه رکن انسان سالم، زندگی سالم و جامعه سالم تشکیل می شود  که همه این ها در جسم سالم نهادینه شده است. دکتر صادقی فر ادامه داد با برنامه ریزی دقیق و فراهم کردن زیرساخت ها و همچنین آگاهی و انگیزه بالای کارگران می توان ورزش را در تمامی شرکت ها و کارخانجات برای رسیدن به بهره وری بیشتر نهادینه کرد.

در این برنامه ضمن به صدا درآمدن زنگ ورزش کارگری، از فعالین حوزه ی ورزش شرکت های پارس مینو، مترو تهران، ایران خودرو و ... تجلیل به عمل آمد.

در ادامه نیز حاضرین به انجام ورزش صبحگاهی پرداختند.
نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : شنبه 8 ارديبهشت 1397
تعداد بازدید : 472

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت