سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
در پیام مشترک مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان تبیین شد:

 خوشحالیم که خدمتگذار 5 هزار کارگر ایرانی هستیم


 مهندس نعمت پرور مدیرعامل و دکتر رضایی رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با انتشار پیامی مشترک، روز جهانی کارگر را به خانواده بزرگ کارگران گروه صنعتی مینو تبریک گفتند.

در این پیام آمده است:

کارگران آیینه ی تمام نمای تلاش روزگارند؛ مخلوقاتی که در قاموس آفرینش چرخانندگان چرخ های توسعه و رفاه بشریت هستند. مردان و زنانی که مصداق بارز فتبارک الله احسن الخالقین هستند.

یازدهم اردیبهشت روز جهانی کارگر، تلنگری است برای پاسداشت مقام شامخ کسانی که با همت و تلاش وصف ناشدنی از هرآنچه که توان داشته و دارند برای آبادی و آبادانی این سرزمین مصروف می دارند و در این مسیر پرتکاپو، حاصل دست رنجشان آرام بخش بشریت است.

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به عنوان یک شرکت سهامی عام توانسته است با گسترش دامنه ی فعالیت خود در حوزه های مختلف به ویژه تقویت و تعالی گروه صنعتی مینو، خدمتگزار بیش از 5 هزار کارگر که نماینده ی 5 هزار خانواده ی پر افتخار ایرانی هستند، باشد؛ کارگرانی که با افتخار نقش اثرگذاری در توسعه و تعالی شرکت داشته اند.

خوشحال و خرسندیم که در تلاطم های اقتصادی به ویژه در طول سال های اخیر، با همراهی و همدلی کارگران زحمت کش شرکت؛، این انسانهای پاک سرشت و پرتلاش، این پیچ های حساس اقتصادی را پشت سر گذاشتیم و شک نداریم که در همه حال با دلگرمی کارگران عزیز پرچم پرافتخار تولید ملی را با سربلندی هر چه بیشتر در اهتزاز نگه خواهیم داشت. و در هر تلاطمی بعد از عنایات بی پایان حضرت باری تعالی چشم و امید همگان به دستان کارگران سرافراز و پر همت این شرکت خواهد بود.

بر خود واجب می دانیم که از طرف سهامداران و عموم مدیران، روز جهانی کارگر را به کارگران این مجموعه ی عظیم اقتصادی تبریک بگوییم و امیدواریم مسیر رو به رشد و تعالی شرکت با همت والای این عزیزان روز به روز بهتر و باشکوه تر ادامه پیدا کند.

 

                                                        رحیم نعمت پرور                                                           حمید رضایی

                                                             مدیرعامل                                                           رئیس هیات مدیره

 


نوشته شده توسط : admin@gostarmino
تاریخ انتشار : سه شنبه 11 ارديبهشت 1397
تعداد بازدید : 450

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت