سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
فازجدیدچابکسازی بادستور دکترعباسیانفرعملیاتی شد؛ممنوعیت اشتغال بازنشستگان وحذف12جایگاه هیات مدیره ای

دکتر علیرضا عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در چارچوب سیاست های کاری که در روز معارفه اعلام کرده بود، فاز جدیدی از چابک سازی را در شرکت های زیر مجموعه ی هلدینگ که به صورت مالکیتی اداره می شوند، عملیاتی کرد.


 

دکتر علیرضا عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در چارچوب سیاست های کاری که در روز معارفه اعلام کرده بود، فاز جدیدی از چابک سازی را در شرکت های زیر مجموعه ی هلدینگ که به صورت مالکیتی اداره می شوند، عملیاتی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، دکتر عباسیانفر بر اساس دستورالعملی هرگونه بکارگیری بازنشستگان در تمام سطوح را ممنوع کرد و همچنین اعضای پنج نفره ی هیات مدیره ی 6 شرکت زیرمجموعه ی هلدینگ را به سه نفر کاهش داد.

متن دستورالعمل ممنوعیت بکارگیری بازنشستگان که توسط دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به تمامی شرکت ها ابلاغ شده است؛ بدین شرح می باشد:

 

مدیران محترم عامل شرکت های گروه

موضوع: ابلاغ دستورالعمل

با سلام و احترام

    به منظور ایجاد فرصت های شغلی برای جوانان عزیز و در راستای بهره گیری از نیروهای مستعد در سطوح کارشناسی و مدیریتی شرکت های تابعه گروه مقرر است از تاریخ ابلاغ این دستورالعمل، از جذب و استمرار بکارگیری بازنشستگان معزز در تمام سطوح شرکت ها، مؤکداً خودداری بعمل آید.

علیهذا با عنایت به مراتب فوق، مقتضی است مدیران محترم عامل شرکت های گروه ضمن اجرای این دستورالعمل، فهرستی از بازنشستگان شاغل در شرکت مربوطه و آخرین وضعیت آنها را به اینجانب گزارش نمایند.

 در صورتیکه استفاده از بازنشستگان گرامی در برخی قسمت ها برای شرکت حیاتی و اجتناب ناپذیر تشخیص داده شود، مراتب با ذکر دلیل کتباً به اینجانب گزارش تا نسبت به موارد مذکور اتخاذ تصمیم بعمل آید.

علیرضا عباسیانفر  مدیر عامل

 همچنین دکتر عباسیانفر، اعضای پنج نفره ی هیات مدیره ی 6 شرکت زیرمجموعه ی هلدینگ را به سه نفر کاهش داد تا با این اقدام 12 نفر از اعضای هیات مدیره شرکت های پرسوئیس، پارس گستر مینو، معین آزادگان، مینو فارس، رهاورد سازندگی آزادگان و دارویی، آرایشی و بهداشتی حذف شوند.

این اقدام بی شک نه تنها در تسهیل تصمیم گیری ها موثر واقع خواهد شد بلکه بخشی از بار مالی، شامل پاداش، حق جلسات و برخی هزینه های جاری مربوط به هیات مدیره ها را در شرکت ها کاهش خواهد داد.

 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : شنبه 30 تير 1397
تعداد بازدید : 652

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت