سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
با حکم دکتر عباسیانفر؛ یک استاد دانشگاه مدیرعامل شرکت معین آزادگان شد

 صبح امروز چهارشنبه 10 مرداد، با برگزاری مراسمی، دکتر سید جلال موسوی بازرگانی به عنوان مدیرعامل شرکت خدمات مالی و مدیریت معین آزادگان معرفی شد.


 صبح امروز چهارشنبه 10 مرداد، با برگزاری مراسمی، دکتر سید جلال موسوی بازرگانی به عنوان مدیرعامل شرکت خدمات مالی و مدیریت معین آزادگان معرفی شد.

در این مراسم، از زحمات مهندس امانی تجلیل به عمل آمد و دکتر سید جلال موسوی بازرگانی، دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی صنایع و دکترای مدیریت صنعتی، با سوابق آموزشی استادیاری و مدیریت گروه MBA دانشگاه علم و فرهنگ، استاریاری دانشگاه Binary مالزی و استاد مدعو دانشگاه Gutech عمان، با حکم دکتر عباسیانفر به سمت مدیریت عامل شرکت خدمات مالی و مدیریت معین آزادگان منصوب شد.

متن حکم دکتر عباسیانفر بدین شرح است:

 

باسمه تعالی

جناب آقای دکتر سید جلال موسوی بازرگانی

با استعانت از درگاه بزرگ حسابرس هستی  و نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده حضرتعالی، به موجب این حکم شما را به مدیریت عامل شرکت خدمات مالی و مدیریت معین آزادگان منصوب می نمایم.

انتظار می رود تمام توان خود را صرف دو سیاست کلی تقویت حسابرسی داخلی و نظارت بر شرکت های گروه و همچنین راهبری هدفمند نظام بورسی حاکم بر هلدینگ و شرکت های بورسی زیر مجموعه نمایید.

در ارتباط با تقویت حسابرسی داخلی، ضرورت دارد کنترل منابع مالی و مصارف آن به منظور پیشگیری از بروز  انحرافات و مشکلات مالی و اشتباهات فاحش و زیان آور با جدیت در دستور کار قرار گیرد. بی شک می بایست در همین راستا، بررسی رعایت استانداردها، اصول اساسی و بنیادین حسابرسی و الزامات قانونی با درنظر گرفتن کشف و رفع موارد نقض و نقص به عنوان یک امر مهم و کلیدی سرلوحه ی کاریتان قرار گیرد.

شایسته است با اتخاذ تدابیر لازم، هرگونه روزنه ی احتمالی در رابطه با محل هایی که منابع مالی از آن مسیر در حال هدر رفتن می باشد، شناسایی و با اعمال مدیریت قاطعانه مسدود گردد.

امید است به عنوان چشم بینای هلدینگ در ارزیابی میزان کارایی و اثربخشی عملکرد مدیران و تصمیمات مدیریتی آنها کوشا باشید.

در زمینه ی وضعیت بورسی هلدینگ و شرکت های زیر مجموعه نیز انتظار خاص دارم مساله ی امور سهام و معاملات بورسی از جهات مختلف مدنظر قرار گیرد و به عنوان بازوی قدرتمند هلدینگ، تمام اهتمام خود را صرف صیانت و پاسدارای از حقوق سهامداران تا رسیدن ارزش سهام به جایگاه واقعی و تثبیت و حفظ سیر صعودی ارزش سهام، صرف نمایید.

توفیقات روزافزون حضرتعالی و همکاران محترم را از درگاه حضرت احدیت خواستارم.

 

علیرضا عباسیانفر

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

 

 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 مرداد 1397
تعداد بازدید : 681

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت