سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
با حکم دکتر عباسیانفر؛ مدیرعامل جدید شرکت ره آورد سازندگی آزادگان منصوب شد

 صبح امروز چهارشنبه 10 مرداد، با برگزاری مراسمی، دکتر محمد گلاب کش به عنوان مدیرعامل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان معرفی شد.


صبح امروز چهارشنبه 10 مرداد، با برگزاری مراسمی، دکتر محمد گلاب کش به عنوان مدیرعامل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان معرفی شد.

در این مراسم، از زحمات دکتر مجید عبدالهیان تجلیل به عمل آمد و دکتر محمد گلاب کش، دارای مدرک کارشناسی معماری، کارشناسی ارشد عمران و دکترای مدیریت حرفه ای کسب و کار، با حکم دکتر عباسیانفر به سمت مدیریت عامل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان منصوب شد.

متن حکم دکتر عباسیانفر بدین شرح است:

                                               

باسمه تعالی

جناب آقای دکتر محمد گلاب کش

با استعانت از پیشگاه بزرگ سازنده هستی و نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جناب عالی؛ به موجب این حکم شما را  به مدیریت عامل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان منصوب می نمایم.

انتظار می رود تدوین برنامه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در قالب استراتژی و برنامه های راهبردی به عنوان یک ضرورت انکارناپذیر مدنظر قرار گیرد و در این مسیر، تمام اهتمام خود را صرف دستیابی به افق متعالی شرکت که در اساسنامه به صورت مدون منظور شده است نمایید. 

بی شک  با توجه به نقش پروژه های عمرانی در آبادانی کشور و واگذاری پروژه های کلان دولتی به بخش خصوصی؛ لازم است در اسرع وقت تمام همت خود را صرف اخذ «گرید» برای شرکت ره آورد سازندگی آزادگان با هدف شرکت در مناقصه های خارج از گروه کنید تا با توجه به توانمندی های نهفته در این شرکت، از فرصت های پیش رو جهت تعالی هرچه بهتر، بهره برداری لازم به عمل آید.

امید است با توجه به ضرورت ساختارمند کردن شرکت، ساختار سازمانی و چارت تشکیلاتی متناسب با شرح وظایف شرکت، تدوین شود. در همین راستا می بایست دبیرخانه ی کمیسیون املاک و مستقلات در آن شرکت تشکیل و ضمن برگزاری منظم جلسات، مصوبات تا رسیدن به نتیجه ی مطلوب پیگیری شود.

با توجه به سیاست هلدینگ جهت تعیین تکلیف هر چه سریعتر دارایی های غیر مولد، لازم است تدابیری اتخاذ گردد که اموال غیر منقول شرکت اصلی و شرکت های فرعی گروه در دستور ساماندهی به منظور فروش، مشارکت و یا سرمایه گذاری مستقیم قرار گیرند؛ در همین زمینه تغییر کاربری و یا بهسازی انبارهای شرکت قاسم ایران در مناطق مختلف کشور جهت بهره برداری مطلوب تر می بایست به صورت خاص مدنظر قرار گیرد. البته در این زمینه باید بررسی های دقیق و کارشناسانه ای صورت پذیرد تا هلدینگ بیشترین انتفاع را از تصمیمات نهایی اتخاذ شده کسب نماید.

توفیقات روزافزون حضرتعالی و همکاران محترم را از درگاه حضرت احدیت خواستارم.

 

علیرضا عباسیانفر

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان


 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 10 مرداد 1397
تعداد بازدید : 780

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت