سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
پیام مشترک رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بمناسبت سالروز ورود آزادگان منتشر شد

  دکتر حمید رضایی رئیس هیات مدیره و دکتر علیرضا عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در آستانه ی سالروز ورود آزادگان سرافراز با صدور پیام مشترکی این یو الله آزادگی را به عموم آزادگان تبریک گفتند.

 


دکتر حمید رضایی رئیس هیات مدیره و دکتر علیرضا عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در آستانه ی سالروز ورود آزادگان سرافراز با صدور پیام مشترکی این یو الله آزادگی را به عموم آزادگان تبریک گفتند.

متن این پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

۲۶ مرداد ۱۳۶۹، برگ زرینی از تاریخ پر افتخار انقلاب شکوهمند اسلامی ایران ورق خورد و یوم اللّه آزادگان به ثبت رسید؛ روزی که پرستوهای مهاجر وطن که در سال های سخت هجران، بال و پرشان زیر شکنجه های کفر شکسته شده بود دلیر و مقاوم، نستوه و استوار، امیدوار و دلاور به وطن بازگشتند.

 آزادگان آمدند. با همان صلابت همیشگی آمدند، تا راوی درس بزرگ استقامت و آزادگی باشند؛ شیران دربندی که دژخیمان بعث را با غُرش های حیدری شان حیرت زده کرده بودند و در روزهای تلخ اسارت سفیران پایداری انقلاب بودند و چه جانانه آبروی ایران عزیز را در خاک دشمن حفظ کردند و فوج فوج مردانگی را به میدان کشاندند تا ضامن عزت و عظمت ایران بزرگ باشند.

بی شک ایران و ایرانی برای همیشه ی تاریخ، صبر و استقامت سروران آزاده را در دوران اسارت و همت و پایمردی آنان را در راه صیانت از آرمان های انقلاب اسلامی و حراست از دین و میهن فراموش نخواهد کرد و لحظه لحظه ی این رشادت ها را  در تاریخ افتخارآفرین کشور اسلامیمان به نیکی ثبت خواهند کرد.

با نهایت تعظیم و فروتنی سالروز ورود شکوهمند آزادگان و عاشقانه ترین بوسه ی تاریخ بر خاک پاک ایران را به پیشگاه جامعه ی بزرگ آزادگان ایران عزیز تبریک می گوییم و با خضوع بوسه بر دستان پر مهرشان می زنیم و به روح ملکوتی و پرفتوح شهدای آزاده و سید آزادگان، زنده نام حجت الاسلام و المسلمین سید علی اکبر ابوترابی فرد سلام و صلوات بی پایان می فرستیم و در همه راه و منش مقدسشان را چراغ هدایت تمام آزادگان ایران اسلامی می دانیم.

 

          حمید رضایی                                                                 علیرضا عباسیانفر 

 رئیس هیات مدیره                                                               مدیر عامل 

                شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان                  شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 24 مرداد 1397
تعداد بازدید : 608

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت