سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
دکتر رضایی: شرکت دارویی جزء با ثبات ترین شرکت ها از نظر دوره های مدیریتی است

 دکتر رضایی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان صبح امروز چهاردهم شهریور ماه در مراسم تکریم و معارفه ی مدیر عامل شرکت دارویی،  آرایشی و بهداشتی مینو با اشاره به اینکه شرکت دارویی جزء با ثبات ترین شرکت ها از نظر دوره های مدیریتی می باشد، گفت: این نشان دهنده ی  این است که مدیران و کارکنان وظایف خود را به شکل خوبی پیش می برند.


 رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به شناخت خود از دکتر سجاده چی اشاره کرد و گفت: از فضایل اخلاقی و دانش گران بهای ایشان، همگی آگاه هستند و این شناخت برای من و دکتر عباسیانفر به واسطه دوستی قدیمی با ایشان از دوران اسارت بسیار ملموس تر است و تصمیم تغییر ایشان برای ما بسیار دشوار بود.

رییس هیات مدیره هلدینگ آزادگان در پایان به توانمندی دکتر کامبیز امجدی نیک اشاره کرد و گفت: از زمانی که در شرکت قاسم ایران با ایشان آَشنا شدم به این موضوع پی بردم که ایشان عرق و ارادت خاصی به این سازمان دارند. تفکر راهبردی و بهره مندی ایشان از نیرو های داخلی از ویژگی های بسیار خوب ایشان است و امیدوارم ایشان از ارتباطات بیرونی خود بتوانند به نحو احسن استفاده کنند و آن را در اختیار مجموعه قرار دهند و به امید خدا بتوانیم در یک دوره طولانی از برکت وجود جناب دکتر کامبیز امجدی نیک بهره لازم را ببریم. 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 14 شهريور 1397
تعداد بازدید : 406

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت