سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
فراخوان مشارکت در ساخت زمین اقدسیه

در راستای تدابیر مدیرعامل و تاکیدات هیات مدیره ی محترمشرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و مبنی بر تعیین تکلیف دارایی های غیر مولد؛ از عموم متقاضیان واجد شرایط جهت مشارکت در احداث پروژه تجاری، اداری و مسکونی زمین اقدسیه به مساحت 4602 متر مربع، دعوت به همکاری شد.

 

 

 

 در راستای تدابیر مدیرعامل و تاکیدات هیات مدیره ی محترم شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و مبنی بر تعیین تکلیف دارایی های غیر مولد؛ از عموم متقاضیان واجد شرایط جهت مشارکت در احداث پروژه تجاری، اداری و مسکونی زمین اقدسیه به مساحت 4602 متر مربع،  دعوت به همکاری شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، بر اساس این اطلاعیه که در شماره 7474 مورخ شنبه  1397/6/17 روزنامه همشهری منتشر شد، متقاضیان مشارکت در ساخت این پروژه می بایست پیشنهادات خود را تا ساعت 17 مورخ 25 شهریور 1397 به همراه رزومه کاری متقاضی و گواهی گردش حساب بانکی، به شرکت ره آورد سازندگی آزادگان واقع در تهران، خیابان سید خندان، خیابان جلفا، سیمرغ غربی، انتهای کوچه گلزار، پلاک 2 ارایه دهند.

بر پایه این گزارش، حداقل میزان آورده نقدی شرکت های متقاضی در مشارکت ساخت، 150 میلیارد ریال می باشد و متقاضیان فقط تا پایان وقت اداری روز 1397/6/24 فرصت دریافت اوراق و اسناد را دارند.

تصویر آگهی منتشر شده در روزنامه همشهری به شرح زیر می باشد:

 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : يکشنبه 18 شهريور 1397
تعداد بازدید : 626

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت