سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
مدیرعامل شرکت ریمیک ترکیه در دیدار با دکتر عباسیانفر؛ مینو یک شرکت معتبر با تجهیزات مدرن است

 عصر امروز در حاشیه نخستین روز از نمایشگاه شیرینی و شکلات، مهندس ادیپ مدیرعامل شرکت ترکیه ای ریمیک که از تامین کنندگان اصلی مواد اولیه آدامس گروه صنعتی مینو است با دکتر عباسیانفر مدیرعامل گروه صنعتی مینو دیدار کرد.


به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در این دیدار که در حضور دکتر رضایی رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و مهندس هوشنگ نژاد مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو انجام گرفت، دو طرف بر افزایش سطح مراودات اقتصادی و صنعتی تاکید کردند.

دکتر عباسیانفر در این دیدار با اشاره به شرایط سخت اقتصادی به وجود آمده برای ایران و ترکیه، گفت: در چنین شرایط حساس اقتصادی دو شرکت مُعظم مینو و ریمیک می توانند با بالا بردن سطح همکاری های فی مابین از وقوع مشکلات برای هر دو شرکت جلوگیری کنند.

مدیرعامل گروه صنعتی مینو در ادامه با اشاره به شرایط مشابه اوضاع اقتصادی فعلی گفت: تجربه اثبات کرده است که این قبیل شوک های اقتصادی هر چند تاثیرات در لحظه و در ظاهر مخربی را بر جا می گذارند؛ اما بسیار گذرا هستند و با برنامه ریزی و کار مشترک و تیمی می توان از آنها به سلامت عبور کرد.

مدیر عامل شرکت ریمیک نیز در این دیدار شرکت مینو را یک شرکت بزرگ در تولید صنایع غذایی دانست و گفت: ما مینو را یک شرکت خریدار مواد اولیه نمی دانیم و این مجموعه عظیم را یک شریک و دوست تجاری مورد اعتماد خود قلمداد کرده ایم و با تمام توان آماده هرگونه همکاری با این شرکت هستیم.

مهندس ادیپ در ادامه به تجهیزات کم نظیر و مدرن مینو اشاره کرد و گفت: گروه صنعتی مینو یک شرکت با سابقه است که با تکیه بر دانش متخصصان و مدیران توانمندش توانسته است تاریخی با عظمت را از خود به ثبت برساند و بر همین اساس ما به همکاری با این شرکت افتخار می کنیم.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : شنبه 24 شهريور 1397
تعداد بازدید : 414

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت