سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
بازدید مدیرعامل و رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان از پارس مینو

صبح امروز دکتر عباسیانفر مدیرعامل و دکتر رضایی رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با هدف بررسی آخرین وضعیت خطوط تولید در جهت بهره برداری هر چه بهتر از ظرفیت های خالی، از شرکت صنعتی پارس مینو بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در این بازدید که بیش از سه ساعت به طول انجامید دکتر هوشنگ نژاد مدیرعامل، مدیر کارخانه و مدیران بخش های مختلف و خطوط تولید شرکت صنعتی پارس مینو با ارائه گزارش های میدانی به تشریح آخرین شرایط کارخانه پرداختند.

در این بازدید، ضمن تبیین شرایط کلان صنعت شیرینی و شکلات و چگونگی بهره برداری از این وضعیت با بهره مندی از توان تولیدی شرکت صنعتی پارس مینو، بر فراهم آوردن شرایط در جهت بهبود اوضاع تولید و استفاده از تمام ظرفیت های خطوط تولید تاکید شد.

همچنین در این بازدید دکتر گلاب کش مدیرعامل شرکت ره آورد سازندگی آزادگان با حضور در محل احداث سایت جدید کارخانه استحصال کاکائو به تشریح آخرین وضعیت ساخت و ساز فیزیکی این پروژه پرداخت و مقرر شد تا اسفندماه سال جاری ساختمان در حال احداث این پروژه تکمیل و خطوط تولید کارخانه استحصال کاکائو در آن نصب شوند.

در ادامه از خطوط تولید شکلات، نان سوخاری، چاپخانه و آدامس نیز بازدید به عمل آمد؛ در پایان این بازدید، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل با حضور در جمع کارگران در سالن غذاخوری، با آنها گفتگو کردند و به صرف نهار در جمع آنها پرداختند. 

 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 آبان 1397
تعداد بازدید : 645

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت