سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
گروه صنعتی مینو میزبان مدیران شرکت بین المللی ایفکو

دکتر اسپاگنولو مدیرعامل شرکت ایفکو ایتالیا با حضور در شرکت صنعتی پارس مینو و بازدید از ظرفیت های این شرکت، با دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ملاقات و خواستار تقویت همکاری های بین شرکتی با گروه صنعتی مینو شد.

 

 

 

دکتر اسپاگنولو مدیرعامل شرکت ایفکو ایتالیا با حضور در شرکت صنعتی پارس مینو و بازدید از ظرفیت های این شرکت، با دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ملاقات و خواستار تقویت همکاری های بین شرکتی با گروه صنعتی مینو شد.

دکتر اسپاگنولو با بیان این مطلب که گروه صنعتی ایفکو، 9 شرکت بین المللی در کشورهای ایتالیا، ترکیه، عربستان، مالزی، هند، روسیه و امارات متحده عربی دارد، گفت: گروه صنعتی مینو یک مجموعه ی اقتصادی ریشه دار در عرصه ی صنعت و پخش ایران است و ظرفیت های زیادی برای انجام پروژه های مشترک با گروه صنعتی ایفکو دارد و امیدواریم این ملاقات، آغازی برای انجام همکاری های بزرگ بین دو گروه باشد.

مدیرعامل شرکت ایفکو ایتالیا که برترین شرکت در حوزه ی بستنی و محصولات خامه ای در اروپا و دومین در جهان است، با اشاره به بازدید صورت گرفته از شرکت پارس مینو، گفت: مینو مدیران باکفایتی دارد که توانسته است این شرکت های عظیم را به خوبی اداره کند.

دکتر اسپاگنولو، گروه صنعتی ایفگو را یک گروه صاحب نام ارزیابی کرد و گفت: ما بیش از 12 هزار نیروی انسانی در 9 کشور جهان را به یاری گرفته ایم تا بتوانیم محصولاتی را تولید کنیم که بسیاری از آنها برندهای معتبر بین المللی هستند و امیدواریم از همکاری با گروه صنعتی مینو به عنوان یک ظرفیت کم نظیر در ایران برای افزایش دامنه ی فعالیت خود و رساندن سود به دو گروه صنعتی، بهره مند شویم.

در این دیدار، دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، گروه صنعتی مینو را یک شبکه ی اقتصادی صاحب نام و با سابقه  در عرصه ی تولید صنایع غذایی ارزیابی کرد و گفت: مینو امروزه به انتخاب همه نسل ها در ایران شهرت دارد و سال 1959 میلادی که این شرکت در تهران تاسیس شد، تا به امروز اولویت اول انتخاب مصرف کنندگان ایران بوده است.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ادامه داد: گروه صنعتی مینو امروزه در ایران به یک شرکت پیش رو و ممتاز مبدل شده است و در طول قریب به 6 دهه فعالیت، موفق شده است مدیران و مهندسان و کارشناسان تراز اولی را به صنعت شیرینی و شکلات ایران معرفی کند و هم اکنون چرخ های بسیاری از صنایع مرتبط با همت پرسنل این شرکت در حال چرخیدن است و این برای ما یک افتخار بزرگ است که مادر صنایع شیرینی و شکلات ایران به حساب می آییم.

 دکتر عباسیانفر در پایان ضمن استقبال از هرگونه همکاری فی مابین با گروه صنعتی ایفکو، به شبکه ی پخش گسترده و مویرگی گروه صنعتی مینو اشاره کرد و گفت: شرکت قاسم ایران به عنوان یک شرکت مطرح و صاحب نام بیش از60 سال است که فعالیت می کند و در حال حاضر یکی از معتبرترین شبکه های پخش ایران است که به صورت مویرگی محصولات گروه صنعتی مینو و بسیاری از شرکت های صاحب نام ایران را بین بیش از 130 هزار فروشگاه کوچک و بزرگ کشور توزیع می کند.

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 آذر 1397
تعداد بازدید : 512

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت