سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
بازدید پنج ساعته ی مدیرعامل و هیات مدیره شرکت خودکفایی آزادگان از شرکت های مینو خرمدره و شوکوپارس

روز گذشته دکتر عباسیانفر مدیرعامل، دکتر رضایی رئیس هیات مدیره، دکتر غلاث و دکتر رامندی اعضای هیات مدیره ی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان از شرکت های صنعتی مینو خرمدره و شوکوپارس بازدید کردند.

 

روز گذشته دکتر عباسیانفر مدیرعامل، دکتر رضایی رئیس هیات مدیره، دکتر غلاث و دکتر رامندی اعضای هیات مدیره ی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان از شرکت های صنعتی مینو خرمدره و شوکوپارس بازدید کردند.

در این بازدید که بیش از 5 ساعت به طول انجامید، از بخش های مختلف تولیدی، انبارهای مواد اولیه و انبارهای محصولات تولیدی بازدید به عمل آمد و با حضور مدیران عامل این شرکت ها و مدیران خطوط تولید و انبارها، آخرین وضعیت هرکدام از آنها مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر عباسیانفر در این بازدید، ضمن تشریح اوضاع سخت اقتصادی به ویژه در 6 ماهه ی اول سال جاری، گفت: ما سال را خیلی بد شروع کردیم؛ اوضاع غیرقابل پیش بینی اقتصاد کشور از یک طرف و طولانی شدن انبارگردانی شرکت پخش قاسم ایران از سویی دیگر باعث شده بود که در سه ماهه ی بهار عملاً شرکت توفیقات خوبی را نداشته باشد و از اوایل خردادماه که بنده مدیرعامل گروه شدم، میزان موجودی انبارهای فروش قاسم ایران به 64 روز رسیده بود و چون محصولات تولیدی دارای تاریخ انقضا بودند و شرکت های تولیدی باید روزانه تولید می کردند، عملاً شرایط سخت تر شده بود؛ ولی خوشبختانه امروز می توانم بگویم که با همت، همکاری و همدلی تمام عزیزان و کمک فوق العاده ی بازار موجودی کالاهای تولیدی در انبارهای فروش قاسم ایران به 21 روز رسیده است.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با اشاره به مهمترین تهدیدهای اقتصاد برای گروه صنعتی مینو طی 9 ماهه ی اخیر، گفت: ابتدا نوسانات شدید نرخ ارز، افزایش بی رویه ی قیمت مواد اولیه، کمبود مواد اولیه، تغییر فرآیند خرید مواد اولیه از تسویه حساب چند ماهه به خرید نقدی و پیش خرید، اعتصاب کامیون داران و اخلال در حمل و نقل کالا و سخت تر شدن حلقه ی خرید مواد اولیه وارداتی تهدیداتی جدی بودند که با مدیریت صحیح شرایط، همدلی و تلاش مجدانه و حمایت های ارزشمند هیات مدیره ی محترم شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، موفق شدیم بر آنها فائق آییم.

دکتر عباسیانفر در ادامه به شرایط حال حاضر شرکت های تولیدی اشاره کرد و گفت: امروز به لطف خدا و تلاش تمام همکاران سخت کوش، ذخیره ی لازم مواد اولیه تولیدی برای چرخیدن چرخ های تولید تمام کارخانجات شرکت تامین شده است و تا پایان سال و حتی بخشی از سال آینده نیز مواد اولیه لازم برای تمام محصولات تهیه شده است و در انبارهای شرکت موجود می باشد.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به نقش ارزشمند و حمایت های شایسته ی تقدیر هیات مدیره ی شرکت از اقدامات صورت گرفته در 6 ماهه ی اخیر اشاره کرد و گفت: بنده نزدیک به 10 سال در مجموعه ی شرکت حضور داشته ام و در طول این مدت عملاً در تمام جلسات هیات مدیره حضور داشته ام؛ اما در طول تمام این سال ها هیچ هیات مدیره ای را با این جدیت و همدلی برای پیشبرد اهداف عالیه ی شرکت ندیده ام؛ بی شک حمایت های این عزیزان در توفیقات به دست آمده بسیار موثر و کارآمد بوده است.

دکتر عباسیانفر همچنین با تلنگر زدن به مدیران در ارتباط با نزدیک شدن به پایان سال مالی، گفت: هرآنچه که صورت گرفته است و هر تصمیمی که اتخاذ شده برای این بوده که در پایان سال مالی، بتوانیم سود مناسبی را برای سهامداران کسب کنیم. از این رو در این روزها و ساعات تمام تلاش خود را صرف آن کنید که در پایان سال مالی، سهامدار نجیب و شایسته ی شرکت، سود مناسبی را کسب کند.

در ابتدای این جلسه مهندس قلندرلکی مدیرعامل شرکت صنعتی مینو خرمدره با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این شرکت گفت: ما تمام تلاش خود را کردیم تا تحت راهبری مدیریت محترم عامل گروه، اقداماتی را انجام دهیم که بتوانیم به سلامت از این شرایط سخت اقتصادی عبور کنیم.

مدیرعامل شرکت صنعتی مینو خرمدره در ادامه با اشاره به اینکه مواد اولیه ی مورد نیاز این شرکت عموماً تولید داخلی هستند گفت: خوشبختانه در زمینه تامین گندم، شکر و روغن صنعتی که بخش مهمی از مواد اولیه ما را تشکیل می دهند، بسیار موفق عمل کردیم و در این زمینه هیچ دغدغه ای نداریم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 آذر 1397
تعداد بازدید : 500

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت