سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
طی حکمی از سوی دکتر عباسیانفر، ابراهیمی مدیر عامل شرکت معین آزادگان شد

 دکتر عباسیانفر مدیر عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، صبح امروز با صدور حکمی آقای علی ابراهیمی را به سمت مدیریت عامل شرکت  معین آزادگان منصوب کرد. 

 

دکتر عباسیانفر مدیر عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، صبح امروز با صدور حکمی آقای علی ابراهیمی را به سمت مدیریت عامل شرکت خدمات مالی و مدیریت معین آزادگان منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

باسمه تعالی

جناب آقای علی ابراهیمی

با استعانت از درگاه بزرگ حسابرس هستی و نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم، با حفظ سمت مدیریت مالی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان شما را به مدیریت عامل شرکت خدمات مالی و مدیریت معین آزادگان منصوب می نمایم.

انتظار می رود تمام توان خود را صرف دو سیاست کلی تقویت حسابرسی داخلی و نظارت بر شرکت های گروه و همچنین راهبری هدفمند نظام بورسی حاکم بر هلدینگ و شرکت های بورسی زیر مجموعه نمایید.

در ارتباط با تقویت حسابرسی داخلی، ضرورت دارد کنترل منابع مالی و مصارف آن به منظور پیشگیری از بروز  انحرافات و مشکلات مالی و اشتباهات فاحش و زیان آور با جدیت در دستور کار قرار گیرد. بی شک می بایست در همین راستا، بررسی رعایت استانداردها، اصول اساسی و بنیادین حسابرسی و الزامات قانونی با درنظر گرفتن کشف و رفع موارد نقض و نقص به عنوان یک امر مهم و کلیدی سرلوحه ی کاریتان قرار گیرد.

شایسته است با اتخاذ تدابیر لازم، هرگونه روزنه ی احتمالی در رابطه با محل هایی که منابع مالی از آن مسیر در حال هدر رفتن می باشد، شناسایی و با اعمال مدیریت قاطعانه مسدود گردد.

امید است به عنوان چشم بینای هلدینگ در ارزیابی میزان کارایی و اثربخشی عملکرد مدیران و تصمیمات مدیریتی آنها کوشا باشید.

در زمینه ی وضعیت بورسی هلدینگ و شرکت های زیر مجموعه نیز انتظار خاص دارم مساله ی امور سهام و معاملات بورسی از جهات مختلف مدنظر قرار گیرد و به عنوان بازوی قدرتمند هلدینگ، تمام اهتمام خود را صرف صیانت و پاسدارای از حقوق سهامداران تا رسیدن ارزش سهام به جایگاه واقعی و تثبیت و حفظ سیر صعودی ارزش سهام، صرف نمایید.

توفیقات روزافزون جنابعالی و همکاران محترم را از درگاه حضرت احدیت خواستارم.

علیرضا عباسیانفر

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : سه شنبه 4 دي 1397
تعداد بازدید : 1033

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت