سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
تجلیل از خانواده شهدای مینو، به مناسبت دهه فجر

ظهر امروز 16 بهمن ماه، به مناسبت گرامی داشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، در مراسمی با حضور دکتر رضایی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و دکتر هوشنگ نژاد مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو، از خانواده های شهیدان شرکت صنعتی پارس مینو تجلیل به عمل آمد.


ظهر امروز 16 بهمن ماه، به مناسبت گرامی داشت ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی، در مراسمی با حضور دکتر رضایی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و دکتر هوشنگ نژاد مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو، از خانواده های شهیدان شرکت صنعتی پارس مینو تجلیل به عمل آمد.

در ابتدای این مراسم، حجت الاسلام و المسلمین مروتی طی سخنانی به تشریح اهداف انقلاب اسلامی و تبیین جایگاه حضرت فاطمه (س) پرداخت و گفت: حضرت فاطمه سلام الله علیها یک چراغ هدایت و قله استوار معرفت است که بی شک تمام شهدا در مسیری که پیمودند این قله را هدف و راهنمای خود قرار دادند.

وی با تقدیر از جایگاه شهدا، به تبیین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پرداخت و گفت: هر چند در این 40 سال سختی های فراوانی را سپری کرده ایم اما می تواتنیم با افتخار اعلام کنیم که استقلال و پیشرفت خود را تضمین و به مدد خون پاک شهیدان و صبر و استقامت مردم شریف ایران، بی شک موفقیت های بزرگی را در پیش داریم.

دکتر رضایی رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ضمن اشاره به ایام فاطمیه و شهادت آن بانوی بزرگ، به تجلیل از مقام شامخ شهدا پرداخت و گفت: خداوند در قرآن کریم، والاترین ارزش را برای انسان شهادت می نامد و ما هر چه داریم از شهدا و خانواده بزرگ شهداست؛ کسانی که از همه چیز خود گذشتند و دلسوزی، فداکاری و اخلاق مداری را نهادینه کردند.

دکتر رضایی ادامه داد: شهدا به آرزویشان یعنی لقا الله رسیدند و مقام صبر واقعاً زیبنده خانواده های بزرگ شهداست و خوشا به سعادتشان که پیشاپیش، این هدیه با ارزش را به درگاه خداوند متعال، فرستادند.

رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی، صیانت از ارزش های دفاع مقدس را امری مهم تلقی کرد و گفت: امیدوارم بتوانیم در هر جایگاهی که هستیم، ایثار و فداکاری آن انسان های بزرگ را فراموش نکنیم و در مقابل، ما نیز کاری در شأن خانواده هایشان انجام دهیم و از خدا می خواهم در این راه، سرافکنده نباشیم.

در ادامه، دکتر هوشنگ نژاد مدیر عامل شرکت صنعتی پارس مینو ضمن عرض خیر مقدم به خانواده های شهدا، تکریم از خانواده هایشان را در گروه صنعتی مینو، مایه ی افتخار دانست و گفت: این برای ما افتخار بزرگی است که در محیطی نفس می کشیم که شهدای شما در آن نفس کشیدند و واقعیت این است که این شهدا باعث بالندگی کشور، خصوصا شرکت صنعتی پارس مینو شدند و امیدوارم بتوانیم به شما خدمت کرده و حق را ادا کنیم.

مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو ادامه داد: شما عزیزان علاوه بر اینکه خانواده شهدای شرکت هستید، عمدتاً سهامدار شرکت صنعتی پارس مینو  هستید و ما خوشبختانه در این سال سخت که با نوسانات ارزی و کمبود مواد اولیه همراه بود، به لطف خدا و حمایت مدیریت محترم شرکت خودکفایی و تلاش همکاران عزیز، شرایط خوبی فراهم کردیم و مطمئنا به دعای شما نیاز داریم، تا بتوانیم شرایطی، بهتر از گذشته ایجاد کنیم.

 در پایان این مراسم، هر کدام از خانواده های معظم شهدا به مسائل مختلفی پیرامون ارج نهادن به مقام شامخ شهدا، اقدامات ارزشمند گروه صنعتی مینو در پاسداشت یاد و خاطره ی شهدا و تجلیل از خانواده های آن ها اشاره کردند و با طرح برخی مشکلات و بیان راهکارها، به گفت و شنود صمیمانه با مدیران گروه پرداختند.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : سه شنبه 16 بهمن 1397
تعداد بازدید : 469

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت