سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
در جلسه مدیران گروه صنعتی مینو تاکید شد: همگی خود را برای سالی «دشوار» و «پرکار» آماده کنند

همزمان با آغاز سال جدید کاری، دکتر عباسیانفر مدیرعامل و دکتر رضایی رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در جمع مدیران گروه صنعتی مینو به تبیین سیاست های کلی شرکت در سال جاری پرداختند.


 همزمان با آغاز سال جدید کاری، دکتر عباسیانفر مدیرعامل و دکتر رضایی رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در جمع مدیران گروه صنعتی مینو به تبیین سیاست های کلی شرکت در سال جاری پرداختند.

دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، صبح امروز در جمع مدیران گروه صنعتی مینو با اشاره به عملکرد شرکت در سال گذشته، به تحلیل شرایط اقتصادی در سال جدید پرداخت و گفت: هر چند امسال برخلاف روزهای آغازین سال 97 تلاطم و بی ثباتی را در اقتصاد شاهد نیستیم، اما دورنمای اقتصادی کشور گویای سالی «دشوار» و «پرکار» است که همگی باید برای مقابله با تهدیدهای پیش رو و عبور با صلابت از تلاطم های اقتصادی، خود را آماده کنند.

دکتر عباسیانفر به وقوع سیل در استان های مختلف کشور اشاره کرد و گفت: بی تردید این سیل های ویرانگر، بر کشاورزی اثر مخربی بر جای خواهد گذاشت و از آنجایی که مواد اولیه مهم و کلیدی محصولات گروه صنعتی مینو بر پایه محصولات کشاورزی است، باید برای ذخیره سازی مواد اولیه و تامین نیاز شرکت های تولیدی، برنامه ریزی هوشمندانه ای در دستور کار قرار گیرد.

 مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به حجم تولید در شرکت ها اشاره کرد و گفت: به هیچ عنوان نباید اجازه دهیم که تولیدات گروه صنعتی مینو از لحاظ حجم تولید کاهش پیدا کند؛ از این رو در جلسه ای که با مدیران شرکت قاسم ایران داشتیم از آن ها خواستم تا برای افزایش فروش تا سقف تولید شرکت های تولیدی گروه برنامه ریزی کنند و این شرکت به عنوان عامل اصلی پخش محصولات گروه صنعتی مینو متعهد شده است که هر میزان محصول تولیدی را به فروش برساند؛ بنابراین شرکت های تولیدی موظفند تمام توان خود را صرف تولید کنند و تمامی موانع پیش رو برای بهره برداری از تمام ظرفیت های تولیدی را برطرف نمایند.

دکتر عباسیانفر معیشت بهتر کارگران، رضایتمندی سهامداران، راه اندازی خطوط جدید و رسیدن به جایگاه اصلی و در شان گروه صنعتی مینو را مستلزم سودآوری بیشتر و بهتر شرکت های زیرمجموعه ی هلدینگ دانست و گفت: بی تردید سودآوری بیشتر باید اولویت اصلی باشد و در این زمینه هر اقدام درست و منطقی که لازم است صورت گیرد باید در دستور کار قرار بگیرد. چراکه این سودآوری بیشتر است که می تواند ما را در مقابله با تهدیدهای اقتصادی و تقویت بنیه ی داخلی کمک کند و شایسته است اهتمام ویژه ای در این زمینه به عمل آید.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در ادامه به ضرورت توجه به تبلیغات در انتقال برند به نسل فعلی تاکید کرد و گفت: در اواخر سال گذشته اقدامات جدی در جهت انعقاد قرارداد تبلیغاتی با سازمان صدا و سیما و بهره برداری از ظرفیت های متنوع تبلیغاتی انجام گرفت که عملیاتی شدن آن مستلزم تامین زیرساخت ها توسط شرکت های تولیدی است زیرا تضمین تولید مداوم، وجود مواد اولیه و توزیع گسترده محصولات در سراسر کشور، از زیرساخت های کلیدی اثربخش بودن تبلیغات است که امیدوارم هر چه سریعتر شرکت های تولیدی در این زمینه بسترهای لازم جهت تحقق این پروژه ی تبلیغاتی را فراهم کنند.

دکتر عباسیانفر  همچنین در ابتدای سخنان خود به فرا رسیدن نوروز به عنوان یک سنت حسنه اشاره کرد و با بیان بخش هایی از نامه ی حضرت علی (ع) به مالک اشتر گفت: حفظ سنت های درست و حسنه از الزامات دینی ما است و نوروز به عنوان رویداد فرهنگی پرمفهوم و اثربخش باید سرلوحه ی معرفتی تمام افراد قرار گیرد چرا که این جشن باستانی آداب و رسوم ارزشمند و بسیار مبارکی را در دل خود جای داده است.

 

دکتر رضایی در جمع مدیران گروه صنعتی مینو: سال 98، «سال هشدار» است

همچنین دکتر رضایی رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در این دیدار  به تشریح عملکرد شرکت در سال گذشته پرداخت و گفت: سالی که گذشت سال بسیار سخت و پر استرسی بود که در نتیجه آن تجربیات گرانسنگی بدست آمد لذا می بایست این تجربیات را در جهت مقابله با بحران های پیش رو در دستور کار قرار دهیم چرا که تحلیل گران اقتصادی بر این باورند که سال 98، «سال  هشدار» است؛ لذا می بایست با برنامه ریزی هوشمندانه از کنار بحران ها عبور کنیم.

دکتر رضایی در ادامه بهترین راهبرد را به منظور عبور از بحران ها، عملیاتی کردن تفکر دلفینی دانست و گفت: دلفین ها دارای یک نظام ارتباطی قوی و یک هماهنگی گروهی بی نظیر هستند و با هم پوشانی و همراهی همدیگر از بسیاری بحران ها به سلامت عبور می کنند و بر همین اساس می توان با الگو قرار دادن این تفکر و نهادینه کردن آن در ساختار هلدینگ از شرایط سخت اقتصادی پیش رو به سلامت عبور کرد.

 رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان قانع شدن به شرایط موجود را گام برداشتن به سمت شکست و نابودی ارزیابی کرد و گفت: قناعت به خودی خود یک امر پسندیده است، اما همین قناعت و قانع بودن به شرایط موجود در بنگاه های اقتصادی و شرکت های بزرگ تولیدی یک سم مهلک و خطرناک است؛ چرا که دنیا در حال پیشرفت های لحظه ایست و تنها راه عبور از چالش های اقتصادی، حرکت هوشمندانه و دقیق به سمت جلو است.

دکتر رضایی در ادامه به اقدامات اثربخش صورت گرفته برای تعالی شرکت اشاره کرد و گفت: تمام تلاش های صورت گرفته در سال گذشته شایسته تقدیر است و امیدوارم در سال جدید با همت افزون تر به سمت اثربخشی بیشتر حرکت کنیم.

رئیس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان همچنین از تصمیم بموقع در یاری رساندن به سیل زدگان، تشکر و قدردانی کرد.

 

دکتر هوشنگ نژاد مدیرعامل پارس مینو: توجه جدی به افزایش تولید در سال جدید

دکتر هوشنگ نژاد مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو نیز در این جلسه  توجه جدی به افزایش تولید را در سال جدید از مهمترین دستورالعمل های کاری این شرکت دانست و گفت: در سال گذشته افزایش فروش 12 درصدی داشته ایم که در تلاشیم این مهم در سال جدید نیز با جدیت بیشتری در دستور کار قرار گیرد و به توفیقات چشمگیرتری دست پیدا کنیم.

مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو صادرات را به عنوان یکی از مجاری مهم فروش در شرکت ارزیابی کرد و گفت: در سالی که گذشت، رشد مناسبی در حوزه ی صادرات محصولات شرکت داشتیم و امیدواریم این رشد در سال جدید با همکاری هر چه بیشتر شرکت پرسوئیس افزایش یابد.

دکتر هوشنگ نژاد تبلیغات را یکی از مهمترین ابزارهای مورد نیاز هر شرکت دانست و گفت: انتظار می رود که در سال جدید با توجه به کمرنگ تر شدن برندهای خارجی در بازار مصرف داخلی، در امر تبلیغات اقدام جدی تری در دستور کار قرار گیرد چرا که در شرایط پیش رو می توانیم به جایگاه واقعی خودمان در بین مصرف کنندگان دست پیدا کنیم.

مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو ادامه داد: طی چند سال گذشته با هجوم گسترده ی برندهای خارجی به داخل کشور، متاسفانه بخشی از فضای فروش خود را در سطح کشور از دست دادیم و الان در بهترین فرصت برای رسیدن به جایگاه واقعی خود هستیم که این مهم مستلزم یک اقدام به موقع و اثربخش تبلیغاتی است.

دکتر هوشنگ نژاد همچنین سیل به وقوع پیوسته در اوایل سال جدید را یک تهدید جدی در جهت تامین مواد اولیه تولیدی شرکت های صنایع غذایی ارزیابی کرد و گفت: فارغ از این دولت چه برنامه ای برای برون رفت از بحران پیش رو دارد ما در گروه صنعتی مینو باید با در نظر گرفتن شرایط فعلی نگاهی بلندنظرانه به ماههای پیش رو داشته باشیم و در جهت تامین مواد اولیه به ویژه در زمینه ی گندم و شکر اقدامات موثری را در دستور کار قرار دهیم.

 

مدیرعامل شرکت قاسم ایران: با همدلی و هم افزایی، سال سخت را به سرانجام نیکو خواهیم رساند

مهندس کریمی مدیرعامل شرکت قاسم ایران با اشاره به اهمیت امر توزیع در شرکت های تولیدی گفت: بی تردید شرایط سخت اقتصادی سال گذشته نیز امسال دامن گیر کشور خواهد بود و در این زمینه تنها راه برتری بر اوضاع بد اقتصادی همدلی و هم افزایی بین گروه است که خوشبختانه این مهم با راهبری درست دکتر عباسیانفر به وجود آمده و هلدینگ از مدیریت جزیره ای به سمت حرکت گروهی و هماهنگ در حال پیشروی است.

مدیرعامل شرکت قاسم ایران بر حرکت تیمی با درنظر گرفتن کاهش اصطکاک ها و افزایش اشتراکات به عنوان یک ضرورت جدی تاکید کرد و گفت: لازمه ی غلبه بر شرایط سخت، هم افزایی تیمی است و در این زمینه ضمن تقدیر از زحمات تمامی همکارانم در حوزه ی پخش و توزیع، امیدوارم برای رسیدن به توفیقات بیشتر در سال جدید اهتمام بیشتری را صرف کنند.

مهندس کریمی در ادامه به اعلام آمادگی شرکت قاسم ایران در جهت افزایش سطح فروش در سال جدید اشاره کرد و گفت: واقعیت این است که سال گذشته تعطیلات پیاپی، بحران های اقتصادی، تحصن کامیون داران و بسیاری موارد دیگر باعث شد که زمان مفید فعالیت شرکت، کاهش جدی داشته باشد اما امسال با برنامه ریزی بهتر سال کاری را به موقع شروع کردیم و امیدواریم با کنترل بهتر شرایط بتوانیم سال جدید را به طور کامل تر در خدمت توزیع محصولات گروه صنعتی مینو باشیم.

مدیرعامل شرکت قاسم ایران در ادامه به بکارگیری تمام توان و استعداد شرکت در جهت بالابردن سطح فروش تاکید کرد و گفت: در سال جدید آمادگی کامل و جامع برای فروش را داریم تا تمام تولیدات شرکت های تولیدی را که از حیث تقاضای بازار، کیفیت، رقابت و همخوانی با بازار مصرف ویژگی های لازم را داشته باشند، به فروش برسانیم که در این زمینه امیدواریم شرکت های تولیدی نیز همت ویژه ای را صرف کنند.

مهندس کریمی ادامه داد: شک ندارم که سال جدید را می توانیم در پرتو  تدبیر عالمانه و تلاش مجاهدانه، اعتماد به نفس و خودباوری به سرانجام نیکویی برسانیم.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : يکشنبه 18 فروردين 1398
تعداد بازدید : 974

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت