çekmeköy evden eve nakliyat beşiktaş evden eve nakliyat bakırköy evden eve nakliyat شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
دکتر عباسیانفر: تکریم و تجلیل از کار و کارگر، وجه اشتراک تمام ادیان و مکاتب الهی است

 آیین گرامیداشت هفته ی کار و کارگر صبح امروز با حضور بیش از هزار نفر از کارگران شرکت صنعتی پارس مینو در محل مجموعه ی ورزشی این شرکت برگزار شد.

 

 

آیین گرامیداشت هفته ی کار و کارگر صبح امروز با حضور بیش از هزار نفر از کارگران شرکت صنعتی پارس مینو در محل مجموعه ی ورزشی این شرکت برگزار شد.

دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، ضمن تبریک هفته کار و کارگر اظهار داشت: بسیار خوشحال و خرسندم از اینکه در جمع دوستان و همکاران عزیزم هستم و هفته کارگر را به تمامی کارگران عزیز کشورمان به خصوص کارگران خانواده بزرگ مینو تبریک و تهنیت عرض می کنم.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ادامه داد: مستحضرید که امسال شصتمین سالگرد تاسیس شرکت مینو است و با احترام یاد می کنیم از موسس و خالق این مجموعه، مرحوم علی خسروشاهی و جلیل خسروشاهی و همچنین سید آزادگان سید علی اکبر ابوترابی که با مجاهدت ها و تلاش هایشان این مجموعه بزرگ امروز پویاست و در سطح بزرگی فعالیت می کند.

دکتر عباسیانفر با بیان اینکه فرهنگ کار یک جریان و فرآیند بزرگ است که نباید شعاری باشد، گفت: یک مجموعه باید بر مدار اخلاق و فارغ از ایدئولوژی، مکتب و مذهب نیرو هایش مدیریت شود و به دنبال شایسته سالاری، ایجاد امنیت شغلی پایدار و همچنین حفظ کرامت انسانی کارکنانش باشد؛ چرا که وجه اشتراک تمامی ادیان و مکاتب الهی و مادی، تکریم و تجلیل از کار، تلاش و کارگر است و اگر نگاه گذرایی به این مکاتب داشته باشیم، می بینیم همگی به یک شیوه فرهنگ کار را تکریم کرده اند.

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با اشاره به سهامداران بزرگ مجموعه خودکفایی آزادگان اظهار داشت: مجموعه خودکفایی از سال 1381، اکثریت سهام مجموعه را خریداری کرد؛ اما مستحضرید که مجموعه آزادگان سرافراز از سال 81 تا 91 یک ریال از اینجا برداشت نکرده اند و سودی هم که از سال 91 تا 96 برای توزیع اختصاص داده شده، بسیار کم بوده و سهامدار سرافراز ما از اینجا بسیار اندک منتفع شده اند و آن چیزی که در این مجموعه به عنوان سود به دست آمده، صرف خود مجموعه از تجهیزات گرفته تا نوسازی شده است. از این رو باید تلاش کنیم تا در مقابل صاحبان سرمایه ی مینو رو سفید باشیم و این مهم مستلزم تلاش و مجاهدت هرچه بیشتر شما عزیزان است.

دکتر عباسیانفر در پایان سخنان خود، ضمن تشکر از تلاش های بی وقفه تمامی کارگران اظهار داشت: این مجموعه متعلق به شما و تمام کسانی است که در اینجا فعالیت می کنند و این خود شما هستید که در این شرایط خاص باید مجموعه را حفظ کرده و در سال پرتلاطم پیش رو، دست ها را محکم به هم گره بزنید و برای پیشرفت و تعالی خود و گروه مینو تلاش کنید؛ امیدوارم سفره شما همیشه پررونق و روزیتان زیاد شود و در صحت و سلامتی، پاینده و استوار باشید.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : دوشنبه 9 ارديبهشت 1398
تعداد بازدید : 597

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت