سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
فراخوان تایید صلاحیت حرفه ای متقاضیان به کاندیداتوری در هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

 

 با استناد به تبصره 2 ماده 22 اساسنامه ی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و با عنایت به اینکه انتخاب اعضا جدید هیات مدیره شرکت در دستور کار مجمع عمومی عادی تیرماه سالجاری قرار دارد؛ به اطلاع آن عده از سهامدانی که داوطلب عضویت در هیات مدیره شرکت هستند می رساند لازم است با توجه به تبصره 1 ماده 31 اساسنامه ی شرکت نسبت به اخذ تاییدیه ی صلاحیت حرفه ای در مهلت مقرر قانونی اقدام نمایند.

بر همین اساس متقاضیان کاندیداتوری می بایست برای اخذ تایید صلاحیت حرفه ای به سایت سامانه ی تبادل اطلاعات نهادهای مالی(ستان) متعلق به سازمان بورس و اوراق بهادار مراجعه و در اسرع وقت نسبت به ثبت نام، ارائه مدارک و اخذ صلاحیت اقدام نمایند.

مراحل ثبت نام و ارائه اطلاعات در سامانه ستان

1ـ ورود به سامانه ستان و ثبت نام اولیه و ارسال نام کاربری و رمز عبور به ایمیل متقاضی توسط سامانه ستان.

2ـ ورود به ساماانه ستان با استفاده از نام کاربری و رمز عبور و تکمیل اطلاعات پروفایل توسط متقاضی.

3ـ ثبت نام کنندگان می بایست مدارک بارگذاری شده در سایت را اعم از شناسایی، تحصیلی و... نزد دفاتر اسناد رسمی ممهور به مهر برابر با اصل نموده و به شرکت تحویل دهند.

4ـ با توجه به اینکه تایید نهایی اطلاعات توسط شخص حقوقی (شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان) صورت می گیرد ضروری است که متقاضیان محترم پس از پایان مراحل ثبت نام در قسمت دسترسی ها با انتخاب گزینه ی عضو هیات مدیره ی غیر موظف و ارائه ی دسترسی به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، اجازه ی ارسال اطلاعات توسط شرکت را صادر کنند تا شرکت با دریافت مستندات و تایید آنها، اطلاعات تکمیل شده را جهت بررسی و اظهار نظر به سامانه ی ستان ارسال نماید.

4ـ در صورت کامل بودن مستندات و پذیرش توسط سامانه ی ستان، صلاحیت شرکت در انتخابات هیات مدیره برای متقاضی صادر می گردد و در غیر اینصورت موارد تکمیلی مورد تقاضا یا رد درخواست تایید صلاحیت، از طریق سامانه ستان به اطلاع متقاضی خواهد رسید.

5ـ تنها اشخاص حقیقی مجوز کاندید شدن جهت عضویت در هیات مدیره را دارند که قبلا صلاحیت ایشان توسط سامانه ستان تایید و مجوز لازم در این خصوص صادر شده باشد.

 

روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : شنبه 21 ارديبهشت 1398
تعداد بازدید : 643

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت