سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
فصیحی رامندی: هر کسی بین خودش و خدای خودش را اصلاح کند، خدا بین او و مردم را اصلاح میکند

رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان: حاج آقای ابوترابی در پاسخ به این سوال که چرا همه شما را دوست دارند، کمی مکث کردند و با ملایمت حدیثی از نهج البلاغه خواندند: هر کسی بین خودش و خدای خودش را اصلاح کند، خدا بین او و مردم را اصلاح میکند.

فصیحی رامندی، رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در مراسم تودیع و معارفه مدیریت فناوری اطلاعات هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان، در سخنانی به جایگاه رفیع سید آزادگان، حاج علی اکبر ابوترابی اشاره کرد و گفت: قطعا فلسفه حضور ما در اینجا به واسطه زحمات و تلاش هایی بود که این شخصیت بزرگوار در راستای حمایت از مجموعه آزادگان انجام داد؛ تمام کسانی که در اسارت بودند، چه حزب اللهی ها و چه عوامل خود باخته که در جمع اسرا بودند و از وضعیت اسارت به تنگ آمده بودند، حاج آقا را دوست داشتند. به خاطر دارم یک نفر که تفکرات ناسیونالیستی و تفکرات ضد دینی داشت و حتی کلمات عربی هم بکار نمیبرد و مثلا به جای سلام، درود میگفت؛ در مصاحبه ای تلوزیونی در عراق گفت که به رفیقم سید علی اکبر ابوترابی درود میفرستم، حتی این افراد هم حاج آقا رو دوست داشتند.

رییس هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان ادامه داد: حاج آقای ابوترابی در پاسخ به این سوال که چرا همه شما را دوست دارند، کمی مکث کردند و با ملایمت حدیثی از نهج البلاغه خواندند: هر کسی بین خودش و خدای خودش را اصلاح کند، خدا بین او و مردم را اصلاح میکند.

 فصیحی رامندی با بیان اینکه این شاخص را باید در جامعه، خانواده و مجموعه ای که در آن مشغول هستیم به کاربگیریم، افزود: اگر رابطه بین خودمان و خدا را اصلاح کنیم، قطعا خداوند بین جامعه، همکاران و همه کسانی که با آنها در ارتباط هستیم را اصلاح خواهد کرد.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 27 شهريور 1398
تعداد بازدید : 573

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت