سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
رای قاطع سهامداران "خودکفا" به انباشت سرمایه

مجمع عمومی عادی سالیانه شركت اقتصادی و خودکفایی آزادگان مربوط به سال مالي منتهي به 29 اسفند ماه 1398 در محل اردوگاه شهید باهنر برگزار شد.

 

 مجمع عمومی عادی سالیانه شركت اقتصادی و خودکفایی آزادگان مربوط به سال مالي منتهي به 29 اسفند ماه 1398 در محل اردوگاه شهید باهنر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، صبح امروز مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت بنابر آگهی دعوت به مجمع عمومی در روزنامه اطلاعات شماره 27592 مورخ سه­ شنبه 10 تیرماه 1399، پس از تشکیل هیات رییسه به ریاست فرج اله فصیحی رامندی و با حضور دکتر عباسیانفر مدیر عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی و سایر اعضا در محل  اردوگاه شهید باهنر برگزار گردید.

 این مجمع با دستور جلسه ی استماع گزارش هیئت‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 1398/12/29، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامة کثیر‌الانتشار، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف هیئت مدیره، تعیین پاداش هیئت مدیره و ساير مواردي که اخذ تصميم در مورد آنها در صلاحيت مجمع عمومي عادي ساليانه باشد؛ برگزار شد که در نهایت سهامداران با رای قاطع خود ۹۰ درصد از سود ۴۱۲ میلیاردی را به انباشت سرمایه اختصاص دادند.

بر پایه این گزارش در مجمع عمومی سهامداران ۳۷۰ میلیارد از سود سال مالی منتهی به ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ را به عنوان انباشت سرمایه در اختیار شرکت قرار دادند و از هیات مدیره درخواست کردند که بعد از بررسی های فنی و کارشناسی این اعتبار را به افزایش سرمایه شرکت اختصاص دهد.

همچنین سهامداران با اکثریت قاطع آرا صرفا ۱۰ درصد از سود را که طبق قانون تجارت باید توزیع شود بین خود توزیع کردند و مابقی سود را به انباشت سرمایه اختصاص دادند که مبلغ 600 ریال به عنوان سود قابل تقسیم، به ازای هر سهم مورد تصویب مجمع قرار گرفت.

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : چهارشنبه 25 تير 1399
تعداد بازدید : 2145

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت