سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
انتصاب معاونت مالی و منابع انسانی هلدینگ و معارفه رسمی مدیرعامل شرکت قند مینو فسا

صبح امروز دوم شهریور ماه سال جاری طی مراسمی با حضور مدیران عامل، مدیران مالی و مدیران منابع انسانی شرکتهای گروه صنعتی مینو ؛ معاونت مالی و منابع انسانی هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان منصوب و مدیریت عامل شرکت قند مینو فسا معارفه گردید.

 

صبح امروز دوم شهریور ماه سال جاری طی مراسمی با حضور مدیران عامل، مدیران مالی و مدیران منابع انسانی شرکتهای گروه صنعتی مینو ؛ معاونت مالی و منابع انسانی هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان منصوب و مدیریت عامل شرکت قند مینو فسا معارفه گردید.

در این نشست دکتر عباسیانفر مدیر عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، با تاکید بر اینکه تقویت ساختار هلدینگ یک ضرورت اجتناب ناپذیر است و باید عملیاتی شود، اظهار داشت: مستحضرید که همواره بر ایجاد یک سازمان پویا و هدفمند که دارای ساختار مناسب و اهداف بلند مدت باشد اصرار داشته ام و باید برنامه های ما در جهت ایجاد یک هلدینگ قدرتمند طرح ریزی شود.

 مدیر عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان با بیان اینکه ایجاد یک سازمان هدفمند، چالشها و سختی های فراوانی دارد که نیازمند همکاری تمامی مدیران مجموعه در سطوح مختلف می باشد، افزود: شکل گیری یک هلدینگ با ساختاری قدرتمند، ارتقای سطح کیفی و توسعه پذیری شرکت های زیرمجموعه را به دنبال دارد و در این راستا باید درکنار هم ضمن پیش بینی چالش ها، برنامه های مدون و به روزی را تبیین کنیم و با توسعه مجموعه، اعتبار سازمان خود را ارتقا دهیم.

دکتر عباسیانفر با اشاره به انتخاب آقای درفشی برای معاونت مالی و منابع انسانی هلدینگ اظهار داشت: مستحضرید که برای انتخاب مدیران نگاه بنده همواره به داخل مجموعه بوده است؛ زیرا معتقدم گنجینه گران بهایی از تجربه و تخصص در این سازمان وجود دارد و باید آنها را کشف کنیم؛ جناب آقای درفشی درمجموعه ی ما از حیث تجربه و تخصص انسان خوش نامی می باشند و در طول این سالها اقدامات ارزشمند و اثربخشی را برای این مجموعه انجام داده اند و انتظار دارم که با همکاری تمامی مدیران مجموعه بتوانیم ساختار سازمانی خود را در تمامی سطوح ارتقا دهیم.

متن حکم آقای غلامعباس درفشی بدین شر ح است:

     جناب آقای غلامعباس درفشی 

    با استعانت از درگاه حضرت احدیت به موجب این حکم جنابعالی را به سمت: «معاونت مالی و منابع انسانی» شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان منصوب می نمایم.

انتظار می رود با بهره گیری از توانمندی ها و تجاربی که دارید تمام توان خود را، در حوزه های کنترل، نظارت و راهبری  صرف پیشبرد اهداف متعالی هلدینگ نمایید. در این زمینه می بایست با تکیه بر گزارش های مدیریتی، حسابرسی داخلی و تصمیمات مجامع ضمن پیشبرد امورات مختلف موارد چهار گانه زیر را در ارتباط با حوزه های مالی، سرمایه انسانی، امور مجامع  و بررسی و نظارت بر چرخه ی فرایندهای شرکت های گروه مبتنی بر موارد زیر مدنظر قرار دهید.

درحوزه امور مالی شایسته است نظارت بر عملکرد و عملیات مدیریت های مالی شرکت های فرعی، تهیه و تدوین شاخص های مالی مطلوب بر اساس استانداردهای مالی برای هریک از شرکتها،  هدف گذاری برای هرکدام و کنترل ادواری آنها، تدوین بودجه عملیاتی و بودجه سود و زیان شرکتهای گروه، نظارت بر گزارشات و نتایج صورت های مالی شرکتهای گروه و تطبیق آنها با بودجه در دوره های ماهانه، گزارش موارد مغایرت، تهیه و تدوین گزارش های توجیه فنی و اقتصادی برای پروژه های سرمایه ای و یا سرمایه گذاری، نظارت و صحه گذاری بر F.S تهیه شده توسط شرکتها، تدوین شاخص های مرتبط با کنترل های داخلی و انجام حسابرسی داخلی شرکتها در دستور کار قرار گیرد.

مدیریت سرمایه انسانی نیز از جمله موضوعات مهمی است که می بایست در زیر مجموعه ی معاونت مالی و منابع انسانی به عنوان ضلع تعیین کننده ی توسعه و تعالی هلدینگ مدنظر قرار گیرد؛ در همین رابطه شایسته است نظارت برعملکرد و عملیات مدیریت های اداری شرکتهای گروه، محاسبه شاخص های مرتبط با افزایش بهره وری در شرکتهای گروه برای انطباق میزان نیروی انسانی مورد نیاز در مقایسه با ساختار و ظرفیت شرکتها، تدوین و اجرای برنامه های جبران خدمات متناسب به منظور مقایسه حقوق و دستمزد ماهانه و سایر درآمدهای قابل اکتساب، تدوین و اجرای برنامه های جانشین پروری برای مدیران و تدوین و اجرای نظام شایسته سالاری و ترفیع و ارتقا کارکنان و کارگران پرتلاش شرکت های گروه مدنظر قرار گیرد.

مدیریت امور مجامع شرکتها از دیگر مسائلی است که می بایست به گونه ای هدفمند و اثربخش مورد توجه قرار گیرد و در این راستا تهیه جدول زمانی برای برگزاری مجامع شرکتها و نظارت بر برگزاری صحیح و قانونی تمامی مجامع، نظارت و پیگیری به منظور اطمینان از حسن اجرای مصوبات مجامع شرکتها، پیگیری مراحل ثبت مصوبات مجامع عمومی و عندالزوم مصوبات هیات مدیره شرکتها در اداره ثبت شرکتها تا مرحله نهایی و چاپ در روزنامه رسمی و ابلاغ به شرکتها و عندالاستقضاء ارائه پیشنهادات جهت تشکیل مجامع عمومی فوق العاده و یا عادی مبنای کاری تان قرار گیرد.

در ارتباط با بررسی و نظارت بر حسن اجرای فرایندهای کاری شرکت های گروه نیز شایسته است مطابق با استاندارهای حاکم بر هر کدام از واحدها، عملکرد آن واحد مورد بررسی کارشناسی دقیق قرار گیرد و ضمن پیگیری در جهت رفع نواقص و یا استانداردسازی جدید برای پیشبرد هرچه بهتر فعالیت های هر بخش، نتیجه ی رفتار سازمانی هر واحد و اقدامات صورت گرفته بررسی و بصورت منظم جهت تصمیم گیری نهایی به اینجانب گزارش شود.

دوام توفیقات جنابعالی و دستیابی و موفقیت روزافزون در ماموریت های محوله را از درگاه حضرت باریتعالی خواستارم.

علیرضا عباسیانفر

مدیرعامل هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان

(گروه صنعتی مینو)

 

همچنین در این مراسم مدیر عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به انتخاب آقای عباسیان اردکانی برای مدیریت عامل شرکت قند مینو فسا اشاره کرد و بیان داشت: از سال گذشته نگاه ویژ ه ای به توسعه مجموعه خود داشتیم و گام های بزرگی برداشتیم، در مورد شرکت قند مینو فسا سرمایه گذاری ویژه و بسیار خوبی صورت گرفت و معتقدم با تمام سختی های موجود می توانیم بهره وری خوبی را در این راه کسب کنیم. جناب آقای عباسیان اردکانی فردی با تجربه و خوش نام در حوزه قند و شکر در کشور می باشند و امیدوارم در این مورد با تکیه بر تخصص ایشان بتوانیم اتفاقات خوبی را برای گروه رقم بزنیم.


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : يکشنبه 2 شهريور 1399
تعداد بازدید : 489

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت