سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
با صدور حکمی از سوی دکتر عباسیانفر؛ حضرت زاد مدیرعامل پرسوئیس شد

صبح امروز 9 تیرماه در مراسمی، آقای محمدرضا حضرت زاد با صدورحکمی از سوی دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، به سمت مدیریت عامل شرکت پرسوئیس منصوب شد.

 

صبح امروز 9 تیرماه در مراسمی، آقای محمدرضا حضرت زاد با صدورحکمی از سوی دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان، به سمت مدیریت عامل شرکت پرسوئیس منصوب شد.

دکتر عباسیانفر مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در حکم انتصاب مدیرعامل جدید شرکت پرسوئیس، ضمن تشریح وضعیت صادرات و اثر مستقیم آن در نظام اقتصادی کشور، ده مأموریت ویژه و کلیدی را برای آقای حضرت زاد ترسیم کرد.

متن این حکم بدین شرح است:

 

بسمه تعالی

جناب آقای محمدرضا حضرت زاد

با توکل به ذات اقدس الهی و نظر به تعهد ارزنده، شایستگی، تجربه و کاردانی تان، با صدور این حکم حضرتعالی را که از مدیران کارآمد گروه صنعتی مینو می باشید به سمت مدیریت عامل شرکت پرسوئیس منصوب می نمایم.

انتظار می رود تعامل و ارتباط تنگاتگ با شرکت های تولیدی گروه به منظور بستر سازی و تمهید زیرساخت های تولید مطابق با استاندارها و ذائقه ی بازارهای هدف صادراتی، تعیین بودجه صادراتی برای شرکت ها و محصولات تولیدی گروه به تفکیک و پایبندی به بودجه مورد نظر در کنار تحقیقات اثربخش به منظور شناسایی بازارهای  جدید، با جدیت در دستور کار قرار گیرد. 

بی شک دستیابی به افق صادراتی، مستلزم بسترسازی های هوشمندانه ای است که در این مسیر می بایست انجام تبلیغات هدفمند برای بازارهای هدف صادراتی، توجه ویژه به بسته بندی و طراحی محصولات صادراتی در سطح بین المللی با درنظر گرفتن خواستگاه های هدف های صادراتی، با اهتمام ویژه ای در دستور کار قرار گیرد.

تسریع در پروسه اخذ مجوزهای قانونی و سایر تشریفات صادراتی، بررسی دقیق هزینه های بیمه، حمل و نقل و سایر هزینه های مربوطه و تلاش در کاهش آنها، و بهره مندی از ظرفیت های سایر سازمان ها و نهادهای متولی صادرات نیز از نکاتی هستند که در امر صادرات باید با همت والا مدنظر قرار گیرد.

از حضرتعالی انتظار ویژه می رود که مساله ی تولید تحت برند برای شرکت های خارجی و ورود ارز به چرخه ی مالی شرکت های تولیدی با انجام صادرات تحت ضوابط و مراودات مالی بین المللی را خاص مورد توجه قرار دهید.

امید است با اتکا به عنایات خداوند متعال، تمامی تلاش ها و کوشش های خود را در جهت تحقق هرچه بیشتر و برجسته تر اهداف و آرمان های والای شرکت بکار ببندید.

 

علیرضا عباسیانفر

مدیرعامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : شنبه 9 تير 1397
تعداد بازدید : 1511

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت