سرتیتر اخبار

شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان

متن خبر
دکتر رضایی درآیین معارفه مدیران عامل پرسوئیس و پارس گستر: هرتغییری در مجموعه، اقدامی به سوی تحول است

 صبح امروز نهم تیرماه، مراسم تکریم و معارفه ی مدیران عامل شرکت های پرسوئیس و پارس گستر مینو با حضور دکتر رضایی رئیس و دکتر غلاث و دکتر رامندی اعضای هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و مدیران عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و شرکت های گروه صنعتی مینو در محل سالن اجتماعات ساندوز برگزار شد.

 صبح امروز نهم تیرماه، مراسم تکریم و معارفه ی مدیران عامل شرکت های پرسوئیس و پارس گستر مینو با حضور دکتر رضایی رئیس و دکتر غلاث و دکتر رامندی اعضای هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و مدیران عامل شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان و شرکت های گروه صنعتی مینو در محل سالن اجتماعات ساندوز برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، دکتر رضایی ریاست هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان در سخنان کوتاهی ضمن خیر مقدم به حضار، هدف از هر تغییری در مجموعه را اقدامی به سوی تحول ارزیابی کرد و گفت این یک قانون است که هم از نظر افراد و هم از نظر سازمان، همه ما هم به صورت فردی و اجتماعی جایگاه شرکت را به سطح مطلوب برسانیم و امیدوارم از این فرصت ها برای خیر رساندن به خود و جامعه ای که در آن هستیم استفاده کنیم.

سپس خانم شریف عسکری مدیر عامل پیشین شرکت پرسوئیس ضمن تشکر و قدردانی از تمامی مدیران و همکارانی که به نوعی دخیل در امر صادرات بودند بیان کرد: انتخاب جناب آقای حضرت زاد بسیار صحیح و به جا بود؛ بنده به ایشان تبریک گفته و مطمئنم که ایشان در این سمت جدید نیز موفق خواهند شد.

مدیرعامل سابق پرسوئیس ادامه داد: روزهای خوبی در شرکت داشتیم و تمامی گام های مثبتی که برداشتیم و تمام اتفاقات خوب، قطعاً به دلیل تلاش و زحمات این گروه و همکاران عزیز بوده و اگر کاستی و کوتاهی صورت گرفته به خاطر ضعف های بنده بوده است؛ در پایان برای خانواده بزرگ مینو آرزوی سعادت و توفیق روز افزون و عاقبت به خیری دارم و از همگی شما بزرگان تقاضای حلالیت می کنم.

آقای حضرت زاد مدیرعامل شرکت پرسوئیس نیز در این مراسم ضمن تشکر از دکتر عباسیانفر برای انتخاب و همچنین تشکر از اعضای هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان به خاطر تایید ایشان، بیان داشت: زمستان سال 92 بنده خدمت دوستان در شرکت پارس گستر رسیدم و در همان ابتدای کار به همراه مهندس قدری به دیدار مدیرعامل یکی از شرکت های قدرتمند رقیب رفتیم که در آن جلسه ایشان به من گفت: شما در مجموعه نیرویی دارید به نام آقای مهرعطا و اشاره داشت که ما شکر زیاد و مازادی داشتیم؛ با هر ترفندی که سعی کردیم نتوانستیم این شکر را به پارس گستر بفروشیم؛ آن روز بسیار خوشحال شدم که در این شرکت و با چنین افرادی همکاری می کنم و خوشبختانه امروز تمامی پرسنل، مدیران و اعضای هیات مدیره پارس گستر باعث فخر گروه هستند.

مدیرعامل پرسوئیس در ادامه از کارکنان سابق و حال حاضر شرکت پرسوئیس که باعث رشد این شرکت شده اند تشکر کرد و ادامه داد: فروش سخت است و فروش خارج از کشور سخت تر. در پرسوئیس انصافاً کار دشوار است و انشاالله با همکاری عزیزان گام جدیدی در شرکت پرسوئیس برمی داریم.

آقای مهرعطا مدیرعامل جدید شرکت پارس گستر نیز در سخنان کوتاهی گفت: از جناب دکتر عباسیانفر و جناب آقای حضرت زاد و همچنین هیات مدیره شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان که در این شرایط جنگ اقتصادی به من اعتماد کردند تشکر می کنم.

 

 


نوشته شده توسط : admin
تاریخ انتشار : شنبه 9 تير 1397
تعداد بازدید : 1901

بازگشت
اطلاعات تماس:
خبرنامه سایت:
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت اقتصادی و خودکفایی آزادگان می باشد. ورود به سايت